Esenler medipol hastanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem6141 tarafından oluşturulan Esenler medipol hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 774 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esenler medipol hastanesi
Konbuyu başlatan Sinem6141
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Darkangel

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Esenler medipol hastanesinde önerebileceğiniz kadın dogum doktoru var mı?
Merhaba ben gitmiyorum oraya ama calıstıgım yerde biri vardı cok iyi bir doktor varmıs böyle ilaç katsıtı sezeryandan sonra bile normal dogumu destekleyen azeriydi yanılmıyorsam çok övüyordu sezeryan sonrası normal dogum yapmıstı bayan orda ilgi alakası çok iyimiş

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben gitmiyorum oraya ama calıstıgım yerde biri vardı cok iyi bir doktor varmıs böyle ilaç katsıtı sezeryandan sonra bile normal dogumu destekleyen azeriydi yanılmıyorsam çok övüyordu sezeryan sonrası normal dogum yapmıstı bayan orda ilgi alakası çok iyimiş
İsim öğrenebilir misin acaba rica etsem

Efymhira

Kayıtlı Üye
rank
Malesef sezeryan sonrası normal doğumu destekleyen doktor yokmuş aradım bilgi almak için hiç bi doktorumuz desteklemiyor dediler

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Malesef sezeryan sonrası normal doğumu destekleyen doktor yokmuş aradım bilgi almak için hiç bi doktorumuz desteklemiyor dediler
Şehruz hanım mış sezeryan sonrası baya normal dogum yaptırdıgı kişi olmus arastır istersen bir yorumlarına flan bak senin durumuna göre degerlendirip karar vericektir tabi ilgi ve alakası iyimiş ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar