Eşim daha kendini baba gibi hissetmiyotmus

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Eşim daha kendini baba gibi hissetmiyotmus başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,363 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşim daha kendini baba gibi hissetmiyotmus
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilal:)

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalık hamileyim ben kendimi baba gibi hissetmiyorum diyor normal mi duyduğum kadarıyla bazı eşler ellerini karnına koyup seviyorlarmis ama ben zorla sevdiriyorum doğunca seni sevmez diye ne yapmalıyım var mı öyle olan
NoMAl dir gülüm erkekler öyle benim eşimde 3 çocuğumda bir kere bile elini karnıma koyup sevmedi ilk cocugim doğduğu zaman kucagina almamişsi 3 bucuk ayakadar neden almiyosun dediğim zaman incitirim tutamam diye almıyorum demişti 3 buçuk ay sonra zorla vermiştim yani normal dir baba gibi hissetmemesi

Defne

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalık hamileyim ben kendimi baba gibi hissetmiyorum diyor normal mi duyduğum kadarıyla bazı eşler ellerini karnına koyup seviyorlarmis ama ben zorla sevdiriyorum doğunca seni sevmez diye ne yapmalıyım var mı öyle olan
Bizimkinede sorsak seviyor bizi ama halleri oyle hissettirmiyor 5 aydir kaynanamdayim geldigimden beri 3 4 kere telde konuştuk aramiyor anca mesj oda isine gelirse elini karnima koymazdi 2 hafta boyunca hamileyim diye soyledim umursamadi ilk cocuk oysaki malesef bazilari boyle oluyor bakcadeki agaci alip evin icine koymusum gibi agac bile anliyor konusma ihtiyaci duyuyor bizimkiler degisik bisey

Onlar şimdi hissetmediği için öyle kuzum ben eşime diyorum gel buraya bebiş tekme atıyor gelip bakıyor ama bizim gibi hisleri yok şu an doğunca olur bitanem❤️

Canım anneler daha en başta anneliği hissedip benimserken babalar kucağına alınca anlıyorlar bişey olmaz doğunca da elinden düşürmez bizimde öyleydi ve babalarına aşıklar vlla😀

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bazen erkeklerde kadınlar gibi lohusa depresyon u oluyormuş bilmiyorum ki belki bebek doğunca onu görünce herşey değişir sakın üzme kendini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkekler kadınlar gibi hissedemiyor malesef benim eşim çok istemesine heveslenmesine rağmen yinede benim gibi olmuyor ultrasonda uyurken gördüğü an ağladı şimdi tekmeliyor steteskopla kalp atışını duymaya çalıyor ama anlık doğup kucağına alana kadar senin benim gibi hissedemez erkekler
Ya ne güzel

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Ben oda sevsin çocuğuyla konuşsun istiyorum o da aynısını dedi senin içinde sen hissediyorsun dedi

Valla işte bilmiyorum sevmeyince acaba doğunca da sevmezmi diyorum

Valla işte bilmiyorum sevmeyince acaba doğunca da sevmezmi diyorum

Bu eşler biraz öküzler insan bebeğini nasıl sevmez
😂😂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalık hamileyim ben kendimi baba gibi hissetmiyorum diyor normal mi duyduğum kadarıyla bazı eşler ellerini karnına koyup seviyorlarmis ama ben zorla sevdiriyorum doğunca seni sevmez diye ne yapmalıyım var mı öö

Eşim benden daha düşkün karnımı seviyor konuşuyor hergun ofaliyor benden daha heyecanlı her eş farklı

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Ben de kendimi anne gibi hissetmiyorum hala. Bu zorla olacak bir şey değil ki.
Bencede doğduktan sonra zaman geçirdikçe hissedilir yani. Bazı kadınlar hızlı adapte oluyor :) annem dedi bna şu an öyle hissetmemen normal doğduktan sonra yavaş yavaş hissedeceksin diye. Beklemedeyiz 😀
Ben de kendimi anne gibi hissetmiyorum hala. Bu zorla olacak bir şey değil ki.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar