Eşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde İremmm tarafından oluşturulan Eşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,214 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eşim
Konbuyu başlatan İremmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko
Bir erkek ne olursa olsun eşine sana dokunmak istemiyorum seni istemiyorum diyebilir mi
Kuzum öncelikle çok üzüldüm belki bı anlık sinirle demiş olabilir tabiki denemesi gerekiyor çok yanlış ama insan sinirliyke. Kullandığı kelimelere hakim olamaya biliyor biraz aradan zaman geçsin eşinin hareketlerini izle pişmanlığı var mı yok mu belli eder zaten.
Maddi açıya gelecek olursak ta erkek egemen bir toplumda yaşıyoruz maalesef 🤦🏻‍♀️ erkek çalışıp para getirir kadın evde oturur zihniyeti var ne yazık ki bu durumda karakteri tam oturmamış erkeklerin bu şekilde davranmasına sebep oluyor. Tabi birazda aile ve yetiştirilme tarzıyla da doğru orantılı bu durum. Ama daha çok yeni evlisiniz bir evlilikte tarafların birbirlerini tanımaları en az 2 yıl inan bana. Görücü usulü değilde 10 yıl çıkmış bile olsanız evlenince isler değişiyor iki tarafta görünmeyen yüzünü ortaya çıkarıyor. Buanlik sinirle ofkene yenilip yanlış kararlar alma ama tabi bu boyun ey demekte değil. Annem ılımlı bir insansa eşinin yaptıklarını ailenle görusturmek istemedigini annene söyle bilgisi olsun mutlaka bu önemli bir detay şu aşamada. Size müdahale etsin diye değil ama bilgisi olsun ki kızının arkasında dursun sende güç hisset bu esininde geri adım atmasına sebep olur belki rahatlarsın yani öyle umuyorum. Ama ailenin haberi olmazsa her defasında eşin yüz bulup daha ileri gidebilir.

Tüm sayfalar yüklendi.