Esimden Siddet Goruyorum Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Esimden Siddet Goruyorum Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,405 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esimden Siddet Goruyorum Kizlar
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
İkizimin olayı gibi ama orda fiziksel şiddet yoktu psikolojik ve ekonomik şiddet vardı bir de oda kapılarının pervazlarından muskalar çıkıyordu sürekli. 2 çocukla baba evine geldi çalışıyordum o zamanlar yanıma işe sokturdum çalıştı etti eşi tekrar geri istedi aynı şeyler olursa boşarım bir daha ne benim ne çocukların yüzünü görürsün dedi psikolojim bozuksa git tedavi gör dedi. Allah'a şükür şuan durumları iyi psikolojik tedavi görmeye başladı

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım ailenin yanına sığın, bebeğini doğur daha sonra çalışmaya başla.basta zorlanirsin ama bir süre sonra düzenini kurarsın. Kendi ayaklarinin üzerinde dur. Şiddet nedir ya? Bunun sonu yok biliyorsun demi?

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalik hamileyim 2 tanede kizim var ve oyle kotu durumdayimki kizlar dun esim yine yine yine her zamanki gibi bana siddrt uyguladi pskolojim alt ust hic acimadan karsimda vuran bir adam kenarda cirpinan 2 evladim ve karnimda her aldgim darbede kipirdiyan yavru ve cehennemen izdirabi gibi aci ceken ben napacagim bilmiyorum ailesinin yanindan geldi ne zaman gidip gelse yanlarina bu olayi yasiyoruz ben napicam bilemiyorum
Öncelikle Allah yardımcın olsun. Sen bu adam sana şiddet uygularken karşısında susuyor musun? Etrafında sesinizi duyan kimse yokmu polise ihbar edecek ? Ya aklım almiyor Allah'ından bulsun böyleleri

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Deseydin ya erkek olsaydin da erkek çocuk vereydin bana cinsiyet senden deseydin tövbe estağfurullah bunlar okumamış mi anlamıyorlar mi tip bile anlamış yani bunların düzeleceği yok cinsiyet Allah'tan tabi erkekten demişler ama onlar hala kadına yüklüyor Allah inşallah isteyen herkese nasip etsin ama günaha giriyorlar Allah akıl fikir versin inşallah böyle insanlara ben sanıyordum ki halamın kocası tek öyle ama görüyorum ki yıl olmuş 2021 geri kafalı insanlar hala var yazık ne kadar yazık istersin eyvallah her insan ister kızı da olsun oğlu da ama bunlar erkek çocuk meraklısı çıktı ne acı bir tablo Allah yardımcınız olsun böyle insanlar insanın psikolojisini bozar
Valla öyle anlamiyolar sanki bizim elimizde erkek olması boş insanlara laf anlatmak zor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla öyle anlamiyolar sanki bizim elimizde erkek olması boş insanlara laf anlatmak zor
Bebeğin cinsiyeti erkeğe bağlı canım spermlerden oluşuyor bu çocuk leylek getirip koymuyor karnımıza bi gıcık oluyorum böyle insanlara anlatamam🤦‍♀️ sende ona de bi Y kromozomu veripte erkek çocuk veremedin bana diye😂 az açsın okusun netten falan ondan sonra sana laf etsin 😇 hem kız evlat kadar güzel bişey var mı bu dünyada ya biz arayıp bulamıyoruz millet kız diye söyleniyor 🙄

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin cinsiyeti erkeğe bağlı canım spermlerden oluşuyor bu çocuk leylek getirip koymuyor karnımıza bi gıcık oluyorum böyle insanlara anlatamam🤦‍♀️ sende ona de bi Y kromozomu veripte erkek çocuk veremedin bana diye😂 az açsın okusun netten falan ondan sonra sana laf etsin 😇 hem kız evlat kadar güzel bişey var mı bu dünyada ya biz arayıp bulamıyoruz millet kız diye söyleniyor 🙄
Diyorum sen koysaydin erkek çocuğu erkek olurdu diyorum 😊

S

Seldaylmzz

Guest
22 haftalik hamileyim 2 tanede kizim var ve oyle kotu durumdayimki kizlar dun esim yine yine yine her zamanki gibi bana siddrt uyguladi pskolojim alt ust hic acimadan karsimda vuran bir adam kenarda cirpinan 2 evladim ve karnimda her aldgim darbede kipirdiyan yavru ve cehennemen izdirabi gibi aci ceken ben napacagim bilmiyorum ailesinin yanindan geldi ne zaman gidip gelse yanlarina bu olayi yasiyoruz ben napicam bilemiyorum
Ah be kardeşim boşa o adamı insaf namına bişey taşımıyor yazık

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Konusuyom herşey diyom ama daha bişey demiyo kaynanam kayinpederim konuştu eşimle herkes söylüyo sağlıklı olsun ilk önce bunu işte kız erkek fark etmiyo ikiside evlat diyo anladı birazda olsa
Takma sen hiç kafana boşver canım doğunca kucağına alınca geçer onunda o düşünceleri zaten üzülme hiç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar