Sorum var Eşimin ailesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Eşimin ailesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,634 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin ailesi
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşim yurtdışında çalışıyor yurt dışına gitmeden önce ev boş kalacağı için annesi babası kardeşleri bizim evimzde kalmak istedi onlar köyde yaşıyor bende müsade etmedim çünkü evi yeni aldık ben sadece evimde 1 sene kaldım bebeğim 3 aylık oldu hala görmeye gelmediler doğum yaptım aramadılar bile eve koymadığım için küsmüsler bana bide şey teklif etmişlerdi gel köyde kal hamile halimle köyde kalmak ne demek ben annemlerde kalıyorum eşim gelecek üç ay sonra bize gelmek isterlerse nasıl tepki vermeliyim 🤨
Cnm ne olursa olsun esinin ailesi aramadı sormadilar diye sen onlar gibi olma gelmek isteseler gelsinler sende bı iki hafta kalsınlar sonra gitsinler.. ben yalnız daha rahatım dersin en azından onlarda sana karşı yaptıkları muameleyi anlar.. ne olursa olsun karşı taraf kötü bile olsa iyiliginden ödün verme .. benim tavsiyem bu yönde yine de karar senin ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar eşim yurtdışında çalışıyor yurt dışına gitmeden önce ev boş kalacağı için annesi babası kardeşleri bizim evimzde kalmak istedi onlar köyde yaşıyor bende müsade etmedim çünkü evi yeni aldık ben sadece evimde 1 sene kaldım bebeğim 3 aylık oldu hala görmeye gelmediler doğum yaptım aramadılar bile eve koymadığım için küsmüsler bana bide şey teklif etmişlerdi gel köyde kal hamile halimle köyde kalmak ne demek ben annemlerde kalıyorum eşim gelecek üç ay sonra bize gelmek isterlerse nasıl tepki vermeliyim 🤨
Nasıl davrandılarsq öyle yap kuzum benim eşimin tarafı da ne doğum olunca aradı ne Kayra 2 aydır hastanede perişan oluyor ne çocuk iyi mi kötü diye aradı eşiöe açık açık söyledim ben oraya gelince çocuk görmeye filan gelmesinler diye.sende ilk eşinle konuş eşini çok görmek isterlerse o onların yanına gitsin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ne olursa olsun esinin ailesi aramadı sormadilar diye sen onlar gibi olma gelmek isteseler gelsinler sende bı iki hafta kalsınlar sonra gitsinler.. ben yalnız daha rahatım dersin en azından onlarda sana karşı yaptıkları muameleyi anlar.. ne olursa olsun karşı taraf kötü bile olsa iyiliginden ödün verme .. benim tavsiyem bu yönde yine de karar senin ☺️
Canım ben onları 1 sene misafir edeyim neden ikinci sene yok derler 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl davrandılarsq öyle yap kuzum benim eşimin tarafı da ne doğum olunca aradı ne Kayra 2 aydır hastanede perişan oluyor ne çocuk iyi mi kötü diye aradı eşiöe açık açık söyledim ben oraya gelince çocuk görmeye filan gelmesinler diye.sende ilk eşinle konuş eşini çok görmek isterlerse o onların yanına gitsin
Ben gitmem zaten kuzum yüzsüz gibi

Rabbim yardımcın olsun canım ❤️
Teşekkür ederim canım 😘

Rabbim yardımcın olsun canım ❤️
Teşekkür ederim canım 😘

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bence gelsinler evet hoş bir tavırları olmamış ama eşin için onları güzelce sana yakışan bir şekilde ağırlamalısın sadece eşine verdiğin değer için ve kendi karakterin için bunu yapmalısın bence 🤗🤗

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bence gelsinler evet hoş bir tavırları olmamış ama eşin için onları güzelce sana yakışan bir şekilde ağırlamalısın sadece eşine verdiğin değer için ve kendi karakterin için bunu yapmalısın bence 🤗🤗
Hiç bişey olmamış gibi mı davran diyosn balım ben çok kin tutan bi insanım çok kötü bı huy ama

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Yazıklar olsun onlara ya insan torununu merak etmez mi nasıl bir duyarsızlık bu nasıl umursamazlik cidden insanlar ilginç 😏😏

Hiç bişey olmamış gibi mı davran diyosn balım ben çok kin tutan bi insanım çok kötü bı huy ama
Yok herhangi birilerini ağırlar gibi ağırla eşine de bunu açıkla de ki onların bu yaptıklarına rağmen sırf sana verdiğim değer için onları evimde ağırlayacağım de ki bence eşinin gözündeki değerin kat be kat artsın. Çünkü ama öyle ama böyle onun ailesi şimdi eşin onları yok sayamaz kolay kolay. Hem sen senin evine gelen birine karşı kendi karakterine yakışır şekilde davranmış olursun. Sonrasında yine yoksay bence 🤗🤗 bende kolayca unutmam ama kin kötü baya en çok sana zarar verir bence. Aman takma yani canım üç günlük dünya gelip sende biraz kalıp çekip gidecekler ama eşin mutlu olacak ve sana olan saygısı sevgisi daha da artacak bence 🥰🥰

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
3 aylik bebegi gormeye gelmediler ešin gelincemi geliyorlar bence yuzlerne soyle kizim 3 aylik oldu 3 ayda nerde idiz deye şimdi ešin gelince durub geleceklermis yok öyle birseyya

Tüm sayfalar yüklendi.