Eşimin alışkanlıkları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Eşimin alışkanlıkları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,518 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin alışkanlıkları
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin arayipda bulamadığı eş modeli bence ben baba evinde de yoklukla büyüdüm koca evinde de aynı gene halime.şükrediyorum benden daha kötü durumda olanlar da vardır illaki diye ister inanın ister inanmayın size kalmış 2 aya anca 1 maaş aliyo eşim şimdi evde yumurta dan başka bişey yok ne bir pazar alışverişi ne bir k ahvaltilik hiç bişey yok hiç bir zamanda yüzüne vurmadim esimin şu yok bu yok diye bugünlerde geccek deyip sustum deterjanim bitti sabunu rendeleyip çamaşırları öyle yikadim yağsız salcasiz sogansiz yemekler yaptım yok napim bu da benim sinavim 3 çocuk 4 uncu gelecek 16 gün sonra hayırlı bereketli gelsin insallah ikisi çocukların okula gidiyo biri evde doğacak olan bebegin kıyafetlerini komşum verdi biraz kaynanam aldı o şekilde idare ediyorum RABBIM bundan geri koymasin gene şükür herhalimize azıcık aşım ağrısız başım demişler RABBIM kendi kapısından başkasına muhtaç etmesin asla
Amin ecmain insaAllah 🤲 rabbim qelen yawrunuzu rızkıyla bereketyle qetrsin insaAllah 🤲

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar sizinle paylaşmak istediğim Bi konu var fikirlerinizi bekliyorum 1.5 yıllık evliyim eşimin alışveriş merakı beni çileden çıkarıyor her alışverişte tartışıyoruz çalışanlar sürekli bana abla normalde bayanlar almak ister eşleri izin vermez sizde tam tersi diyorlar çünkü herşeyi haddinden fazla alıyor evde bulunsun diye diye nefes alamıyorum evde en basitinden iki kişiyiz makarnayı koliyle alır ama tek koli değil 3 4 koli alır evim toptancı gibi nefret ediyorum bu durumdan ve bıraktırmam lazım bu alışkanlığı zamanında çok yokluk görmüş oyüzden sürekli ya bigün param olmazsa alamazsam modunda geziyor ben ne yapmalıyım gerçekten abartmıyorum bu durum beni deli ediyor ayrıca diğer konu yemek yapmaya mutfaga girmeye bayılıyor en nefret ettiğim huyu bu birşey söylediğim zamanda küsüyor uzun oldu biraz kusura bakmayın sizce ne yapmam gerekiyor bu durumlarda
İstiflemek psikolojik bir rahatsızlıktır eşinizin destek alması gerekir bu huyunu engelleyemezse ileriki boyutları daha can sıkıcı olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.