Eşimin bana hep kızması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Eşimin bana hep kızması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,145 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eşimin bana hep kızması
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herkese merhaba kızlar ben acaba abartıyor muyum diyorum evlenmeden önce beni el üstünde tutardi her istediğimi yapardı evlendigimizden beri her konuda beni azıyor azarliyor bazen asagiliyor bunları yazarken bile acaba abartıyor muyum diyorum eskiden kavgalarda annemi ablamı arardım artık aramak istemiyorum çünkü araları bozuluyor ne yapmam lazım calisan biriyim internetten alışveriş yapıyorum niye yaptın yine ne aldın yine mi kargo trendyola çalışıyorsun elbise giycem diyorum giyenezsin diyor saçımı boyicam diyorum boyamicaksin diyor kıskanç biraz ama tartisinca beni eziyor aşağı inmişti annemle hoperlorden konuşuyorum seslenmiş cama.biseler atmış duymadım kapıyı actimmnasil azarlıyor beni hep teleonda konuşursan duymazsın tabi diyor babamla aramız hep tartışırdik bunları biliyor en ufak şeyde baban sana hakaret ederdi diyor bugün hüngür hüngür ağladım çok üzülüyorum dedikçe daha çok yapıyor içimi dökmek istedim ev işini yapar yardım eder ama çok kırıyor bazen dayanamıyorum
Allah yardımcın olsun canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Daha yeni sperm testi yaptırdı hep böyle evlendigimizden beri hareketin az olduğunu da ben söyledim gitmiyor doktora
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazen oluyor ya sussak da çözüm değil ki daha çok üstüne geliyorlar insanın cevap da vermek gerekiyor bence
Anladım canım çok ilginç ya resmen seni elde edene kadar iyilik meleği gibi davranmış 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.