Eşimin kokusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Eşimin kokusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,258 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Eşimin kokusu
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım aynı durumdayım şampuanını değiştir diyorum eskiden bayılıyordun ya kokusuna diyor. Kendi kokumdan tiksindim. Böyle bir şey yaşamadım hiç Rabbim tüm anne adaylarına yardım etsin 😑

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Banada olmuştu en sevdiğim parfüm kokusu midemi git merdivenlerde sık evde sıkma diye kızardım 🤣🤣 sigara içiyor bide bende gece döner sirtimi yatarım hep

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evet gebelikte kokuya hassasiyet oluyor. Fakat eşinden tiksinen oldu mu? Özellikle sabahları bulantım oluyor normalde eşimden asla tiksinmem kokusu güzel gelir sarılıp uyurum. Ama bana doğru döndü mü çok rahatsız olup arkamı dönüyorum beni anlayışla karşılamasını istiyorum ama eşim çok kırılmış bu duruma senden ayrı yatıcam artık sen bana tahammül edemiyosun diyor öpmek istediğimde dudaklarını kapatıyor sen benden rahatsız oluyorsun diyor. Ne yapmalıyım😱🥺
Merhabalar sonuçta hamilelikte insan parfüm kokusundan bile rahatsız oluyor. Eşinize direk kokundan tiksiniyorum derseniz belki alınabilir. Kendisine durumun hassasiyetini anlatarak açıklayıcı konuşsanız o da anlayışlı olacaktır.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evet gebelikte kokuya hassasiyet oluyor. Fakat eşinden tiksinen oldu mu? Özellikle sabahları bulantım oluyor normalde eşimden asla tiksinmem kokusu güzel gelir sarılıp uyurum. Ama bana doğru döndü mü çok rahatsız olup arkamı dönüyorum beni anlayışla karşılamasını istiyorum ama eşim çok kırılmış bu duruma senden ayrı yatıcam artık sen bana tahammül edemiyosun diyor öpmek istediğimde dudaklarını kapatıyor sen benden rahatsız oluyorsun diyor. Ne yapmalıyım😱🥺
Cnm her gebe kadının yaşadığı bı durum elinde olan bı duurm değil ki eşine bunu anlat

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın ya ne güzel anlatmışsın olabilir bende sigaradan rahatsız oluyordum arabada evde ne zaman yanımda içse hem benim saçlarıma üzerime hemde onun üzerine sunuyor ya o yüzden çok laf yapıyordum adam elini camdan cikarirdi arabada ben yine de sürat beş karış oda bana derdi tek li iki yatak alalım hanımefendi siz rahatsız oluyorsunuz
🤣

Tüm sayfalar yüklendi.