Eşimle sorununu var bıktımm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Esoşnur tarafından oluşturulan Eşimle sorununu var bıktımm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,938 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Eşimle sorununu var bıktımm
Konbuyu başlatan Esoşnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Selamun aleykum arkadas lar esim sureklı ikincı kadınlar konusunda konusuyor sonra saka yaptım diyor evleneli 3 sene oldu 3 senedir aynı hamile olmasam bir karar verirdim ona sureklı kendinden sogutuyorsun dedıgım halde yapıyoo bıktım artık gercek ten bazen dıyorumkı birini bulsunda kanıtım olsun o yoluna ben yoluma demek istiyorum sureklı biri geldıgınde o benim sevgılimdı teyzemin kızını bana istedikçe bak surdan kız istedik birine soyledım de kız ayarlasın diye ayarlamadı diyor Baska seyler de var tabi napcam ben cok uzuluyorum
Başka birisini istiyosan tutan yok. Dünyanın en güzeli ben olmayabilirim kaşın gözün kayar ama en yakışıklısı da sen değilsin seni dört elle kaptılar da ben mi evde kaldım? Kimi istiyosan buyur, bende yoluma bakarım de. Seni kıskanmam istediğinden böyle yapıyorsan ikinciyi aklına koyduğun gibi benimde aklıma sokuyorsun de! Kapı orada dışarıdan kapat de. İtin köpeğin bi yerine kadar yolun var de. İstikrarlı davran taviz verme. Buluyorsan birini bul defol git yok yemiyorsa boş boş konuşma de.. Bu ne yaa can mı dayanır muhabbete bak..

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Selamun aleykum arkadas lar esim sureklı ikincı kadınlar konusunda konusuyor sonra saka yaptım diyor evleneli 3 sene oldu 3 senedir aynı hamile olmasam bir karar verirdim ona sureklı kendinden sogutuyorsun dedıgım halde yapıyoo bıktım artık gercek ten bazen dıyorumkı birini bulsunda kanıtım olsun o yoluna ben yoluma demek istiyorum sureklı biri geldıgınde o benim sevgılimdı teyzemin kızını bana istedikçe bak surdan kız istedik birine soyledım de kız ayarlasın diye ayarlamadı diyor Baska seyler de var tabi napcam ben cok uzuluyorum
Ay bu dinimizdede var erkekler karilarinin yaninda asla ikinci kadindan konusmamali amma belki.seni kiskandirmaq icin yapiyo amma dogeu etmediynin farkina vardir bak de belki beni kiskandirmq icin yapiyorsan öyleyse de bu hicde dogru diyil

Esoşnur

Kayıtlı Üye
rank
Başka birisini istiyosan tutan yok. Dünyanın en güzeli ben olmayabilirim kaşın gözün kayar ama en yakışıklısı da sen değilsin seni dört elle kaptılar da ben mi evde kaldım? Kimi istiyosan buyur, bende yoluma bakarım de. Seni kıskanmam istediğinden böyle yapıyorsan ikinciyi aklına koyduğun gibi benimde aklıma sokuyorsun de! Kapı orada dışarıdan kapat de. İtin köpeğin bi yerine kadar yolun var de. İstikrarlı davran taviz verme. Buluyorsan birini bul defol git yok yemiyorsa boş boş konuşma de.. Bu ne yaa can mı dayanır muhabbete bak..
Aglamak istiyorum yaaa cok doldum yeterrr😭😭😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aglamak yan yoruldum yaa yemin ederim bıktım usandımm

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Aglamak istiyorum yaaa cok doldum yeterrr😭😭😭😭
Hiç ağlama kuzum ağlat! Umursama dinleme sen böyle tepki verdikçe üstüne geliyo işte bi boşver dışardayken yazma arama sorma umrunda değilmiş gibi davran, bak o zaman nasıl peşinde gezicek. 'ben ikinci dedim dedim de o mu buldu' diye 🤭 sen yokmuş gibi davran bak sadece 1-2 hafta hemen anlarsınaradaki farkı.. Sakın üzülüp ağlama bak sakın. Kimse değmez tek damla gözyaşına 🙏🏻

Esoşnur

Kayıtlı Üye
rank
Ay bu dinimizdede var erkekler karilarinin yaninda asla ikinci kadindan konusmamali amma belki.seni kiskandirmaq icin yapiyo amma dogeu etmediynin farkina vardir bak de belki beni kiskandirmq icin yapiyorsan öyleyse de bu hicde dogru diyil
Bu konu yuzunden bosanma asamasını kadar kavga ettımızı bilirim anlamoyorr

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Canım afedersinde havlayan köpek ısırmaz diye bir söz var ya bence senin kocanin ki tam öyle sadece diline dolamış konuşuyor onemseme dinleme bile konuyu degistir odadan cik o öyle şeyler konuşurken rabbim yardımcın olsun

Sybm

Guest
rank

Yoruldum 3 senedir herseyı soyledım bitirelim dedim kurana el bastı yok hakkım haram olsun dedim yok anlamıyor tek duam birini bulması
Allahın cezası bunlar Allaha havale ediyorum de

Esoşnur

Kayıtlı Üye
rank
Canım afedersinde havlayan köpek ısırmaz diye bir söz var ya bence senin kocanin ki tam öyle sadece diline dolamış konuşuyor onemseme dinleme bile konuyu degistir odadan cik o öyle şeyler konuşurken rabbim yardımcın olsun
Aimin ınsallah

Allahın cezası bunlar Allaha havale ediyorum de🥺🥺

Aimin ınsallah
🥺🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar