Eşin aşağıda olması

• Konbuyu başlatan Nesli
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli tarafından oluşturulan Eşin aşağıda olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 316 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşin aşağıda olması
Konbuyu başlatan Nesli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine0660
N

Nesli

Guest
Hayırlı akşamlar 15 haftalık hamileyim ikinci bebeğimi inş kucağıma alıcam. 5. haftada kanama oldu az Dr gittik düzensiz kese dedi ama beta hgc ye bakıp progestan ilaç ve iğnesini verdi kullandım Bi hafta sonra gittim bebek oluşmuş iyi ilerliyorsun ama düşük riskin devam ediyor dedi. 12. Haftada gittiğimde eşin aşağıda dikkatli ol dedi kanama falan yaşamadım ama kasık bölgemde karıncalanma gibi Bi his oluyor bazen. Benim gibi olup da ilerleyen zamanlarda düzelen var mı 😥

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar 15 haftalık hamileyim ikinci bebeğimi inş kucağıma alıcam. 5. haftada kanama oldu az Dr gittik düzensiz kese dedi ama beta hgc ye bakıp progestan ilaç ve iğnesini verdi kullandım Bi hafta sonra gittim bebek oluşmuş iyi ilerliyorsun ama düşük riskin devam ediyor dedi. 12. Haftada gittiğimde eşin aşağıda dikkatli ol dedi kanama falan yaşamadım ama kasık bölgemde karıncalanma gibi Bi his oluyor bazen. Benim gibi olup da ilerleyen zamanlarda düzelen var mı 😥
Geçmiş olsun canım düzelebilir doğuma kadar düzelmezse de korkma normal doğum olmaz sezaryen olursun sıkma canını sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Kuzenim öyleydi canım bebek ilerieyen dönwmlerde dönüyo korkma kanamada olmuştu 20 haftaya kadr iğne kullandı şimdi iyi çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar