Sorum var Eşin ayrı yerde uyuması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AhsenHüma tarafından oluşturulan Eşin ayrı yerde uyuması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,776 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşin ayrı yerde uyuması
Konbuyu başlatan AhsenHüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AhsenHüma

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
36 haftalık oldum en ufak bir tartışmada eşim ayrı uyuyor bu da beni hali ile çok üzüyor iki haftadır öyle bu sefer çok uzattı siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ben anlayamıyorum
Yani benim eşimde işten gelir çocuğu ile ilgilendikden sonra biraz muhabet etikden sonra bilgisayar başına geçer. Ve bazen televizyonun karşısında uyuyakalir ben hiç bir şekilde üstünü örtmem muhabetde etmem yaptığı hatasininfarkina varınca kendisi tıpış tıpış yatağına yatıyor. Hata bazen üstümü niye ortmedin döndüm der ben hayır. Madem yatıyorsun. Koltukda getirip de örtmem herkezin yeri var derim 😊

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
36 haftalık oldum en ufak bir tartışmada eşim ayrı uyuyor bu da beni hali ile çok üzüyor iki haftadır öyle bu sefer çok uzattı siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ben anlayamıyorum
Benim eşim TV izleyerek uyumayı seviyor bide aşırı sigara içiyor o yüzden benimle yatmıyor kanepede uyuyor ama ben karanlıkta uyumayı severim o TV ışığında uyumayı seviyor bide hamilesin seni rahatsız etmek istemiyorum dedi yani kavga etmekle alakalı değil. Ama kavgalı diye gidip ayrı yatması yanlış bence

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Yani canım ayrı yatmak var ayrı yatmak var en ufak bir tartışmada yatağı ayırmak hem kadın hem de erkek için çok yanlış fakat sen 36 haftalık olmuşsun gecen gündüzün birbirine girmiştir uyku düzenin alt üst olmuştur eminim kendimden biliyorum hani eşin sen rahat et diye ayrı yatıyor olsa amenna saygı duyulur.

A

Adsız anne adayı

Guest
Benim eşimde TV karsisinda uyuyakaliyor uyanınca yanıma geliyor ben kızıyorum uyumuşum diyor ama tartışıp bahane ile ayrı yatiyorsa güzelce konuş benden mi kaciyon ona göre hareket edeyim de

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
canim evde telefondan bakara suresi aç dinlet 3 gün üst üste aç dinle evde dinlesin yani ben esimle ne zaman kavga etsem öyle yapıyorum sakinleştirir kendi konuşuyor yumuşak biçimde sen de yap tek çaremiz dua Allaha sığın allah yardımcın olsun

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim de her tartışmada ayrı yatan biriydi. Dedim ki şeytanın en çok uğraştığı eşlerdir. Onlar ayrı yattığında sevinir. Sevindirmek istiyorsan hiç gelme dedim. Şimdi bir şey olduğunda eşim küsse de yatmaya gelir o söylediğin aklıma geliyor der

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Yani benim eşimde işten gelir çocuğu ile ilgilendikden sonra biraz muhabet etikden sonra bilgisayar başına geçer. Ve bazen televizyonun karşısında uyuyakalir ben hiç bir şekilde üstünü örtmem muhabetde etmem yaptığı hatasininfarkina varınca kendisi tıpış tıpış yatağına yatıyor. Hata bazen üstümü niye ortmedin döndüm der ben hayır. Madem yatıyorsun. Koltukda getirip de örtmem herkezin yeri var derim 😊
Aynen bende örtmem hatasını anlasın diye pek anlamasa da

Tüm sayfalar yüklendi.