Sorum var Esinden bosanmis velayeti babasinda olan bakar mi lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kul yarası tarafından oluşturulan Esinden bosanmis velayeti babasinda olan bakar mi lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,062 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esinden bosanmis velayeti babasinda olan bakar mi lutfen
Konbuyu başlatan Kul yarası
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben verdim kendi rızamla verdim hadi beni taşa tututun ne şartlarda olduğumu hayatımı bilmeden benim ve çocuklarım için en doğrusu hangisi bilmeden 😪😪😪😪😪
Senin neler yaşadığını bi Allah bi sen biliyorsun çiçeğim kimse seni taşa tutacak değil ters birşey söyleyen olursada hiç umursama. Hiçbir anne bile isteye çocuklarından ayrılmaz maalesef

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben verdim kendi rızamla verdim hadi beni taşa tututun ne şartlarda olduğumu hayatımı bilmeden benim ve çocuklarım için en doğrusu hangisi bilmeden 😪😪😪😪😪
Canım ne yaşadığını birtek sen bilirsin zaten biz sadece bildiğimiz kadarıyla yorum yaparız seni yargılamak kimsenin haddine değil zaten. kim isterki yavrularını bırakmak hangi akla vicdana sığar. Senin de mecbur kaldığın durumlar olmuş belki ki. Olan olmuş sen İçinde bulunduğun durumun çözüm yollarını aramaya bak bundan sonra hayatını nasıl şekillendirecek sin ona odaklan tabi çocuklarınında yanında olarak. Herkesten bı ses çıkar bu durumlarda sana mantıksız gelenleri kulak ardı et. İnşallah rabbim sana da yavrularına da hayırlı yazılar yazmış olsun.🙏 Birde hangi şehirde sin

♡¥♡$♡

Kayıtlı Üye
rank
Ben kocamdan iki haftadır bosandim çocuklarım onun yanın da ben görmek için nasıl bir yol izlemeliyim napacam bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Dava bitiminde 15 gün kadar sonra kararı eline almış olman gerekiyo bebeğim karar eline ulaşmalı eğer karardaki gün ve saatlerde getirmez göstermez ise icra yoluylada çocuklarını her türlü yine görebilirsin önemli olan elinde boşanmış olduğuna dair belgen ve çocuklarını görmen için o kararda gün belirlenmis olsun

♡¥♡$♡

Kayıtlı Üye
rank
Ben kocamdan iki haftadır bosandim çocuklarım onun yanın da ben görmek için nasıl bir yol izlemeliyim napacam bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Bu arada avukatın varsa eğer bi danış çünkü karara itiraz süresi vs.de kararın netlesmesini uzatabiliyor bu sefer 15 gün sadece itiraz süresi kararın netlesmeside 15 gun desen 1 ayı buluyor

Kul yarası

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne yaşadığını birtek sen bilirsin zaten biz sadece bildiğimiz kadarıyla yorum yaparız seni yargılamak kimsenin haddine değil zaten. kim isterki yavrularını bırakmak hangi akla vicdana sığar. Senin de mecbur kaldığın durumlar olmuş belki ki. Olan olmuş sen İçinde bulunduğun durumun çözüm yollarını aramaya bak bundan sonra hayatını nasıl şekillendirecek sin ona odaklan tabi çocuklarınında yanında olarak. Herkesten bı ses çıkar bu durumlarda sana mantıksız gelenleri kulak ardı et. İnşallah rabbim sana da yavrularına da hayırlı yazılar yazmış olsun.🙏 Birde hangi şehirde sin
Sağol bazen insanı en ufak yargı bile dağ gibi durduğunda bile yıkıyor ben kocaeli dilovasindayim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dava bitiminde 15 gün kadar sonra kararı eline almış olman gerekiyo bebeğim karar eline ulaşmalı eğer karardaki gün ve saatlerde getirmez göstermez ise icra yoluylada çocuklarını her türlü yine görebilirsin önemli olan elinde boşanmış olduğuna dair belgen ve çocuklarını görmen için o kararda gün belirlenmis olsun
22 haziran günü mahkemeye gittim hakim sordu anlasmali hic bir şey istemiyor musun çocukları babasına veriyor musun evet dedim hafta sonu bende kalıyor iki gün iki hafta geçti göndermedi

22 haziran günü mahkemeye gittim hakim sordu anlasmali hic bir şey istemiyor musun çocukları babasına veriyor musun evet dedim hafta sonu bende kalıyor iki gün iki hafta geçti göndermedi
Bu arada avukatın varsa eğer bi danış çünkü karara itiraz süresi vs.de kararın netlesmesini uzatabiliyor bu sefer 15 gün sadece itiraz süresi kararın netlesmeside 15 gun desen 1 ayı buluyor
Avukatim yok canim neye itiraz ediyim boşanmaya mi canım

Son düzenleme:

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Seni taşa tutmuyorum sadece bir anne olarak çocuklarından ayrı kalmani kabul edemiyorum. Çünkü bir çocuğun yeri anmesinin yeridir. Keşke vermeseydin velayeti ama tabi şartların ne bilmiyorum ama çok zor çünkü çok küçükler daha sana çok ihtiyaclari var 😟😟

Sağol bazen insanı en ufak yargı bile dağ gibi durduğunda bile yıkıyor ben kocaeli dilovasindayim canim

Rezil herif seni çocuklarınla cezalandırıyor kendince 😠 ama çocukların sana ne kadar ihtiyacı var farkında bile değil. Allah akıl fikir versin eski eşine ki çocuklar için orta yol bulup onların iyiliği için bir çözüm bulsun. Sana da üzülüyorum ama o minik yavrulara da çok aşırı üzülüyorum. Git ne yolla olursa olsun gör çocuklarını onların sana ihtiyacı var ya polisle ya tanıdık birileriyle bir şekilde gör yavrularını. Senin onlara onların sana ihtiyacı var

A

Arzu k

Guest
Merhaba, adliyelerin ana sayfalarında çocuk teslim işlemleri artık ücretsiz şeklinde bir duyuru var. İnceleyin isterseniz. Umarım işinize yarar ve çocuklarınızı görebilirsiniz 🙏

Merhaba, adliyerin ana sayfarında çocuk teslim işlemleri artık ücretsiz şeklinde duyuru var. İnceleyin isterseniz. Umarım işinize yarar ve çocuklarınızı görebilirsiniz 🙏

Merhaba, adliyerin ana sayfarında çocuk teslim işlemleri artık ücretsiz şeklinde duyuru var. İnceleyin isterseniz. Umarım işinize yarar ve çocuklarınızı görebilirsiniz 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar