Eşiniz uzak mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Handeee tarafından oluşturulan Eşiniz uzak mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,283 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşiniz uzak mı
Konbuyu başlatan Handeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizin de eşleriniz hamilelik boyunca sizden uzak mı durdu, sopuk gibi
İlişki açısından evet temkinlidir problemli geciyo zaten o benden temkinli asla karışmaz yasak yasaktır ama soğukluk asla aksine sarılır öper karnımla uğraşır eli karnımda uyur eşin uzak duruyorsa korkuyordur canim bebeğe birşey olur bence bunun altında başka bişe arama seni ve bebeğini düşünüyordur

kubuss35

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizin de eşleriniz hamilelik boyunca sizden uzak mı durdu, sopuk gibi
Merhaba siz kendiniz eşinize ilgi ve yakınlık göstermeyi denediniz mi? Ya da hamilelikten önce nasıldı size karşı? Hamilelikte hepimiz korkuyoruz özellikle ilk zamanlarında bende eşimde korkuyoruz ama eğer sen eşinle daha samimi ilgili bi süreç istiyorsan bence açıkça söyle ve ona kendin yaklaş. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🥰

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
İlişki açısından evet temkinlidir problemli geciyo zaten o benden temkinli asla karışmaz yasak yasaktır ama soğukluk asla aksine sarılır öper karnımla uğraşır eli karnımda uyur eşin uzak duruyorsa korkuyordur canim bebeğe birşey olur bence bunun altında başka bişe arama seni ve bebeğini düşünüyordur
Soruyorum bebeğe bişry okur diye korkuyorum diyo ama ben bende soğudu sanıyorum

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Soruyorum bebeğe bişry okur diye korkuyorum diyo ama ben bende soğudu sanıyorum
Yok canım sen evham yapıyorsundur ayrıca eşinin hareketlerinden bilirsin herşey ilişkiye girmek degilki girmedende gayet ilgisini gösterebilir yani burdan anlayabilirsin soğuk mu korkuyomu ayrıca bunu dile getirebilirsin erkekler isteyince dile getiriyo bir kadında getirmeli bu yanlış değil gayet normal yani😉😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar