Eşinizin ihanetini aff etdinizmi??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Eşinizin ihanetini aff etdinizmi?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,752 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Eşinizin ihanetini aff etdinizmi??
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Eşim izin vermiyo tiktok yüklememe. Yaparsam üstüme suç atır erkeklerke konuşuyon diye üste çəkmaya çalışır benim eşim gibisini Allah düşmanıma bile vermesin
Aç onun yanindaykende silersin uygulamayi erkek falan da ekleme yazan olursada engellersin eşinin haberi olmadan yapacaksın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim izin vermiyo tiktok yüklememe. Yaparsam üstüme suç atır erkeklerke konuşuyon diye üste çəkmaya çalışır benim eşim gibisini Allah düşmanıma bile vermesin
O zaman eşine o tik tok u kaldirt ordan o sana izin vermiyorsa sende ona kaldirt tik tok unu evli adamın ne işi varmış hem tik tok o kadar tvlarda cikiyorlar iyi birsey deyil ergence davranıp da seni ezmesinde izin verme

Son düzenleme:

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Azerbaycanda. Burda Türkiyede oldugu gibi deyil boşanmak kolay deyil gitmek kolay deyil. Keşke Türkiyede yaşasaydım
Təxmin eləmişdim yazdıqlarından Azərbaycanlı olduğunu canım səhv 1 dəfə olur qəlbin düzəlməsədə uşağının xətirinə nəysə deyə bilərsən amma taa o qədərdə yox o səhvini başa düşüb düzəlmirsə ömrünü çürütmə onnan ailənin yanına get almentini kəstir qoy əxlaqsızlarla laiq olduğu həyatı yaşasın. Deyirsən uşağına düşkündü oları sevir. İnanki uşağını sevən kişi uşağının anasına o qədər hörmətsizlik eləməz!

Tüm sayfalar yüklendi.