Eski sezaryen yerinde agri ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylankosova tarafından oluşturulan Eski sezaryen yerinde agri ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,091 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eski sezaryen yerinde agri ?
Konbuyu başlatan Ceylankosova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylankosova

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar 19+5 haftaligim bu hafta eski dikis yerlerimde aci ve yanma oluyo sanki boyle yirtiliyomus hissi oluyo buyumeyle alakali olabilcek bisey mi ?enfeksiyondur diye testte yaptirdim oda yok
Ondan kuzum ilk gebeliğin ile bunun arasında fazla bir yıl yoksa ondan olur benim yengem ilk çocuğundan 5 ay sonra 2. Hamile kaldı doğum yapana kadar sezeryan yerinin ağrısını çekti. Karnı büyüdüğü için rabbim yardımcımız olsun 🤲🏻

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 19+5 haftaligim bu hafta eski dikis yerlerimde aci ve yanma oluyo sanki boyle yirtiliyomus hissi oluyo buyumeyle alakali olabilcek bisey mi ?enfeksiyondur diye testte yaptirdim oda yok
Normal canım benim de öyle acıyıp yanıyor du iki seneye bir Sezeryan olduğum için hepsi üst üste oldu 3. Bağlatim rabbim günahımızi affetsin

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanda ve normal doğumda 2 sene ara verilmesi öneriliyor kuzum. Ağrıların normal duşa girmeden 1 saat önce zeytinyağı sür duştan çıktıktan sonra da vazelin sür. İnşallah geçer çok geçmiş olsun
Cok tesekkur ederim 🙏🏼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım benim de öyle acıyıp yanıyor du iki seneye bir Sezeryan olduğum için hepsi üst üste oldu 3. Bağlatim rabbim günahımızi affetsin
Allah bagislasin hepsinide 🙏🏼 benim karnim.ilk defa bukadar buyuyo ilk gebeligimi 25. Haftada erken dogum yaptim karnim bukadar genis degildi boyle agrilarimda hic olmadi onda zaten 1.5 ay yasadi vefaat etti oglum. Simdi bu gebeligimde karnm buyuyo yasadigim agrilari anlamiyorum e tabi korkuda var..

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cok tesekkur ederim 🙏🏼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bagislasin hepsinide 🙏🏼 benim karnim.ilk defa bukadar buyuyo ilk gebeligimi 25. Haftada erken dogum yaptim karnim bukadar genis degildi boyle agrilarimda hic olmadi onda zaten 1.5 ay yasadi vefaat etti oglum. Simdi bu gebeligimde karnm buyuyo yasadigim agrilari anlamiyorum e tabi korkuda var..
İlk durumuna üzüldüm canım inşallah bunda sağlıklı bir gebelik geçirirsin 💐 inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.