Eski yöntem cinsiyet belirleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 melek annesi tarafından oluşturulan Eski yöntem cinsiyet belirleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 794 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eski yöntem cinsiyet belirleme
Konbuyu başlatan 3 melek annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 melek annesi

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar soyle bi sorum olacak bu göbek uzerinde altın yuzukle cinsiyetine bakma tarzinda eskilerin kullandigi yontemle cinsiyetin tahmin edildigine inaniyormusunuz ayriyeten bu cin takvimi veya rus takvimi diye bisey varmis deneyen oldumu olduysa tahmin tuttumu soyleyebilirmisiniz

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar soyle bi sorum olacak bu göbek uzerinde altın yuzukle cinsiyetine bakma tarzinda eskilerin kullandigi yontemle cinsiyetin tahmin edildigine inaniyormusunuz ayriyeten bu cin takvimi veya rus takvimi diye bisey varmis deneyen oldumu olduysa tahmin tuttumu soyleyebilirmisiniz
Denedim hepsini hepsi de yanıldı kız çıkıyordu oğlum oldu. Şey bana saçma geliyor yani cinsiyeti belirleyen eşimin spermi x mi yolladı y mi ona göre değişiyor ama hesaplamalar kadının sonnadet tarihi ile yapılıyor. Benim son adet tarihime göre herifin göndereceği kromozom değişmiyor ki

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hiç biri inandırıcı gelmiyo ve doğruluğu yok

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Denedim hepsini hepsi de yanıldı kız çıkıyordu oğlum oldu. Şey bana saçma geliyor yani cinsiyeti belirleyen eşimin spermi x mi yolladı y mi ona göre değişiyor ama hesaplamalar kadının sonnadet tarihi ile yapılıyor. Benim son adet tarihime göre herifin göndereceği kromozom değişmiyor ki
Haklisin 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç biri inandırıcı gelmiyo ve doğruluğu yok
Benimkisi sadece merak

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Haklisin 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkisi sadece merak
Hamilelik öyle cnm başlı başına bi heyecan merak ilk acaba oldu mu sonra kan testleri kalp atışı kesesi tarama testi ultrasonu cinsiyeti kontrolleri ayrıntılı ultrasonu kıyafeti odası yatağı hepsi bi merak 😂😂

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik öyle cnm başlı başına bi heyecan merak ilk acaba oldu mu sonra kan testleri kalp atışı kesesi tarama testi ultrasonu cinsiyeti kontrolleri ayrıntılı ultrasonu kıyafeti odası yatağı hepsi bi merak 😂😂
Aslinda benim 4. Cocugum ama qradan gecmis 4 senee unutmusum nasil olur biter hic bir fikrim yok hele dogum diyince dizlerimin bagi cozuluyor nedenini bilmiyorum ama

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aslinda benim 4. Cocugum ama qradan gecmis 4 senee unutmusum nasil olur biter hic bir fikrim yok hele dogum diyince dizlerimin bagi cozuluyor nedenini bilmiyorum ama
Valla benim ilk bazen düşününce çok korkuyorum bazen deli cesareti geliyo kolay degil canından can gidiyo 😉Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🤲🏻

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Çin takvimi erkek Rus takvimi kız çıktı sonuç yok😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.