Sorum var Et parçası

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Et parçası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,792 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Et parçası
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25
F

Fatmanuraysima

Guest
Kızlar 52 gün önce normal doğum yaptım bugün farkettim ki rahmimin ağız kısmında ön tarafta et parçası sallanıyor sizce neyden olabilir ? Başına böyle bişey gelen varmı varsa da aldırdıız mı acıdı mı😑

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 52 gün önce normal doğum yaptım bugün farkettim ki rahmimin ağız kısmında ön tarafta et parçası sallanıyor sizce neyden olabilir ? Başına böyle bişey gelen varmı varsa da aldırdıız mı acıdı mı😑
Kuzum benimde doğumdan sonra öyle bişey çıktı ama hiç doktora danışmadim

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bende kızımda doğum yaptıktan sonra bende farkettim ama hiç üstünde durmadım canım

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Demek ki herkeste olabiliyor mus bende dikislerim düştükten hemen sonra fark etmiştim ama ağrı falan yaoamdigi için pek aldırış etmedim
Aynen öyle canım ağrı yok diye bende üstelemedim acaba dikişlerdenmi böyle oldu randevum var 26 Mayıs'ta bunu doktoruma sorsam sebebini söylermi acaba 🤔

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk doğumumdan sonra oldu sonra kendiliğinden geçti bende önemsemedim acımıyor diye sonra düzeldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar