Etmeyi bıraktırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisaa tarafından oluşturulan Etmeyi bıraktırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,024 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Etmeyi bıraktırma
Konbuyu başlatan Nisaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bu aktarlarda birşey satıyorlar emmeyi çocugun kesmeyi için onun adını bana yazarmısınız bide deneyenler varmı gerçekten faydası oluyormu kızıma emmeyi bıraktırıcamda???
Bir bilgim yok ki cnm ama eski usul ev usulü biraktirdim bende salça vs tarzı cnn pek güvenmiyorum aktar konusuna kolay gelsin şimdiden cnm neden kesiyorsun ki cnm hamile msn

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Yok degilim de kızım 2 yaşına giricek 2 ay sonra şimdiden bıraktırayım dedim memeye çok düşkün benimkız öyle salcayla kırmızı büberle bırakmaz normeldede salça büber yedigi için bırakmaz onu o aktaran aldığını göğsüne sürüyomuşsun sonra bebek tiksiniyor muş emmeyi bırakıyormuş bu sitede söylemişlerdi amana ismini hatırlamıyorum

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Yok degilim de kızım 2 yaşına giricek 2 ay sonra şimdiden bıraktırayım dedim memeye çok düşkün benimkız öyle salcayla kırmızı büberle bırakmaz normeldede salça büber yedigi için bırakmaz onu o aktaran aldığını göğsüne sürüyomuşsun sonra bebek tiksiniyor muş emmeyi bırakıyormuş bu sitede söylemişlerdi amana ismini hatırlamıyorum
Hmm Anladım cnm işin zor valla hayırlısı ile bırakır o zmn ınş tatlim😊

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bu aktarlarda birşey satıyorlar emmeyi çocugun kesmeyi için onun adını bana yazarmısınız bide deneyenler varmı gerçekten faydası oluyormu kızıma emmeyi bıraktırıcamda???
Canım ben ilk kızım i acı biber turşusu suyunu döktüm anında kesti emmeyi ikinci de baya Zor oldu gün içinde istediğinde sürekli oyalıyor dum öyle böyle unuttu sonunda

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Sabır taşı canım göğsüne suruyorsun bebek asla tekrardan emmek istemiyor çok işe yarıyor

Tüm sayfalar yüklendi.