Ev hanımı olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Ev hanımı olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,217 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ev hanımı olanlar
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aynıyız canm ben daha 8 haftalık hamileyim ve sürekli ağlamak geliyo ilgi istiyorum sürekli bu yüzden eşime kusyorum neler neler bende yabancıyım buraya benimde kimsem yok burda ne ailem ne arkadaşım benim eşim asker falan değil evde hayvanlarla ugrasiyo ama yinede sürekli ilgi istiyorum ben 5 sene oldu ailemi göremediğime ben aslen turkmenistanliyim ama Çanakkale'ye geliniyim benimde sürekli canm sıkkın ve kendimi çok yanlız hissediyorum
Ne besliyor cnm eşin. Bazıları hayvanları o kadar çok sever ki hayatının Bi parçası yaparlar onları ve gözleri ne eş ne çocuk görmez. 2 sene kadar önce bizdede vardı hayvan çok şükür sattık kurtulduk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar benim gibi bı sürü hamiş var aranızda ev hanımı olanlar sürekli evde olanlar,hatta eşi asker olupta kendisini ilgisiz hissedenler, durduk yere ağlayanlar ilgi beklememiz normal mi sizce ben mi abartıyorum ailemden uzaktayım arkadaşım da yok bu şehirde insan sohbet etmeye hasret kalıyor bı çözüm öneriniz var mı ne yapabilirim çok skldm yalnızlıktan ☹️
Komşuların iyiyse komşularınla biraz vakit geçirmeye çalış mesafeli şekilde. Yada ne bilim ev işi ile uğraş örgü falan gibi meşgale bul kendine ben sıkılınca hep öyle yaparım

Ne besliyor cnm eşin. Bazıları hayvanları o kadar çok sever ki hayatının Bi parçası yaparlar onları ve gözleri ne eş ne çocuk görmez. 2 sene kadar önce bizdede vardı hayvan çok şükür sattık kurtulduk

Komşuların iyiyse komşularınla biraz vakit geçirmeye çalış mesafeli şekilde. Yada ne bilim ev işi ile uğraş örgü falan gibi meşgale bul kendine ben sıkılınca hep öyle yaparım
Kızım var kızımla da vakit geçiriyorum bazen

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapicaz peki ya eşlerimizin görevi de stresli diye insan bişey de diyemiyor
Mesleğine bişey diyemeyiz tabi ama çok laf ettim ben neden ankaraya geldik diye. Nerede gorev yaptklarıda önemli. Ankara öyle yoğun ki nefret ettim şehirden desem yeri. Biz evlendik ailesi burada diye buraya tayin istedi. İş yoğunluğu az biyer isteseydi geliyordu çünkü doğu görevi bitmişti. Nereyi isterse oraya gitcektik orda ev kurcaktık. Sonra ankaraya gelincede annesi kaynana benim yani herkesr biz burdayz bizim için geldi oğlum demez mi taaa en baştan kayana olduğunu gösterdi yani o yüzden çok laf ettim hiç istemedim buraya gelmeyi mutluda değilim bu şehirde. Tek iyi tarafı hastahane doktor yönünden çok iyi oldu sağlk problemlerim oldu herşeyde bir hayr var dedim ama inan yalnzlk tek kalmşlk çok zor çok...

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne besliyor cnm eşin. Bazıları hayvanları o kadar çok sever ki hayatının Bi parçası yaparlar onları ve gözleri ne eş ne çocuk görmez. 2 sene kadar önce bizdede vardı hayvan çok şükür sattık kurtuldu
Bizim kecilerimiz var canm evet keçilerini seviyo ama benimde çok sevmez ya canm bende soyliyorum sat hepsini diye ama satmiyo diyyorum yemler çok pahalı diye e diyyo bu sene sutlerde pahalincak diye o yüzden satdiramiyirum canm ya satsada bende kurtulsam

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bizim kecilerimiz var canm evet keçilerini seviyo ama benimde çok sevmez ya canm bende soyliyorum sat hepsini diye ama satmiyo diyyorum yemler çok pahalı diye e diyyo bu sene sutlerde pahalincak diye o yüzden satdiramiyirum canm ya satsada bende kurtulsam
İnşallah satar cnm valla benm içime illet oturmuştu koyunlarla derdi Bi yandan kaynanamla derdi Bi yandan. Kaynanam koyunlar konusunda herşeye karıştırdı eşimde sinir olurdu bana işimi öğretme diye hergün tartışma hergün kavga ederlerdi. Eşimle her tartışmasında kavgasında bana da küserdi haberim yoksa bile küserdi saçma sapan alıngsnlıklar yapardı nefret ediyorum varya o günleri hatırladıkça sinir oluyorum hiç huzurumuz yoktu. Huzur yok aralarında anlaşmazlık ta çok olduğu için baya zarar ettik Bi sürü koyunumuz öldü en son sat dedim yeter canıma tak etti bıktım artık senle ananın saçma sapan tartışma ve kavgslarınızdan çocuk gibi küsmelerinden ya sat yada ben evi terkeder giderim dedim çok şükür sattı kurtuldum şimdi Bi nebzede olsa huzurumuz var darısı senin başına cnm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar benim gibi bı sürü hamiş var aranızda ev hanımı olanlar sürekli evde olanlar,hatta eşi asker olupta kendisini ilgisiz hissedenler, durduk yere ağlayanlar ilgi beklememiz normal mi sizce ben mi abartıyorum ailemden uzaktayım arkadaşım da yok bu şehirde insan sohbet etmeye hasret kalıyor bı çözüm öneriniz var mı ne yapabilirim çok skldm yalnızlıktan ☹️
Bende ev hanimiyim esim seher cikib gece geliyo surekli ev isleri evde bikdim artik rusiyada ruslarla ne arkadaslik edicem☹ evde yalniz tum gun

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah satar cnm valla benm içime illet oturmuştu koyunlarla derdi Bi yandan kaynanamla derdi Bi yandan. Kaynanam koyunlar konusunda herşeye karıştırdı eşimde sinir olurdu bana işimi öğretme diye hergün tartışma hergün kavga ederlerdi. Eşimle her tartışmasında kavgasında bana da küserdi haberim yoksa bile küserdi saçma sapan alıngsnlıklar yapardı nefret ediyorum varya o günleri hatırladıkça sinir oluyorum hiç huzurumuz yoktu. Huzur yok aralarında anlaşmazlık ta çok olduğu için baya zarar ettik Bi sürü koyunumuz öldü en son sat dedim yeter canıma tak etti bıktım artık senle ananın saçma sapan tartışma ve kavgslarınızdan çocuk gibi küsmelerinden ya sat yada ben evi terkeder giderim dedim çok şükür sattı kurtuldum şimdi Bi nebzede olsa huzurumuz var darısı senin başına cnm
Aynısını eşimle kayın baba yaşıyor valla her sabah kavga etmeden evden cikmazlardi canm ya bende bıktım artık bı satsa çok rat edicem bende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar