EV İŞLERİ😓😓😓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevda çiceği tarafından oluşturulan EV İŞLERİ😓😓😓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,955 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı EV İŞLERİ😓😓😓
Konbuyu başlatan Sevda çiceği
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Sevda çiceği

Kayıtlı Üye
rank
Slm hamişler.....2 tane çocugum var.3.ye 26 haftalık hamileyim
.tüm ev işleri bana bakıyor cok bunaldım artik temizle temizle bitmiyor...eşim saolsun hiç yardımci degil..kendimi hizmetçi gibi görüyorum artık.varmı ben gibi olanlar

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
.tüm ev işleri bana bakıyor cok bunaldım artik temizle temizle bitmiyor...eşim saolsun hiç yardımci degil..kendimi hizmetçi gibi görüyorum artık.varmı ben gibi olanlar
dogumuma gunler kalmiş yapamiyorum ağrilarim arttigi icin benim eşimde hiç yardimci olmaz bana yemek ister hizmet ister bir bardak su bile kendisi almaz cocuklarin okulu dersleri ev işleri hep bwnim omuzumda gecen gun cok ağrim vardi mutfak biraz daginik kalmiş diye diyoki bu evi bidaha böyle görmim demiyoki bu kadin gun sayiyo erken dogum riski var biraz yardimci olim cocuklarin yataklarini ben açim onlarla ben ilgilenim yok valla butun erkekler ayni galiba yada ailelerin yetiştirme tarzlarindan dolayi böyleler

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım hem hamilelik hem çocuklar işin zor yardım edecek yakının yok mu en azından temizlik yemek yapsalar

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende de 3 çocuk bide 4 uncu gelecek 4 gun kaldı doğuma sancılar arttı iyice a girlastim dinlenmem gereken zamanda ben hala ev işi yapmaya çalışıyorum çok zor valla esimde elinden geldiğince destek olmaya calisiyo ama gene de herşey biz analara bakiyo valla RABBIM yardımcımız olsun hepimizinde

Sevda çiceği

Kayıtlı Üye
rank
dogumuma gunler kalmiş yapamiyorum ağrilarim arttigi icin benim eşimde hiç yardimci olmaz bana yemek ister hizmet ister bir bardak su bile kendisi almaz cocuklarin okulu dersleri ev işleri hep bwnim omuzumda gecen gun cok ağrim vardi mutfak biraz daginik kalmiş diye diyoki bu evi bidaha böyle görmim demiyoki bu kadin gun sayiyo erken dogum riski var biraz yardimci olim cocuklarin yataklarini ben açim onlarla ben ilgilenim yok valla butun erkekler ayni galiba yada ailelerin yetiştirme tarzlarindan dolayi böyleler

Yetişme tarzı degil canm resmen vicdan merhametle alakalı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun canım hem hamilelik hem çocuklar işin zor yardım edecek yakının yok mu en azından temizlik yemek yapsalar
Doktor 24 saat yatacaksin rahmin aşşada heran dogurabilirsin demesine ragmen sen gec 5 dakka yatta ben bi çorba yapiyim diyen bile yok😓😓😓çok bunaldım artık

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Yetişme tarzı degil canm resmen vicdan merhametle alakalı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor 24 saat yatacaksin rahmin aşşada heran dogurabilirsin demesine ragmen sen gec 5 dakka yatta ben bi çorba yapiyim diyen bile yok😓😓😓çok bunaldım artık
Üzüldüm şimdi senin durumuna

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar