Ev temizligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Ev temizligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,226 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ev temizligi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güll1907

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Daha yeni uzanfım akıntım var belim koptu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bitti yeni oturdum bir zamanlar Çukurova TV izliyorum 😂😂biraz akıntım var

Bitti yeni oturdum bir zamanlar Çukurova TV izliyorum 😂😂biraz akıntım var
simdi kocana söyle guzel bi cay demlesin sana otur ic afiyetle vallahi deki yorgunum öluyom yorgunluktan canm cay istiyo ama halim de yok kalkip yapmaya sen yaparmisin de yapsin sana guzel bi cay otur ic kwyfini cikart vallahi ohhh

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 35 haftalık hamileyim az kaldı ama enerjimde yok temizlikle kafayı yedim bi bardak lekeli kaldımı uyuyamiyorum eşim yardımcı oluyor ama o işe gidince daha detaylı temizlik yapıyorum mutlu oluyorum temizleyince hafifliyorum yapmasam da huzursuz oluyorum ne yapcam bi kızım var illaki dağılıyor ama kendimi yoruyorum az kaldı dikkatli edemiyorum nasıl başa çıkacak bu sorunla bilmiyorum
Sonrasında da yoruluyorsun yataklardan kalkamıyorsun demi😂 aynı durum bende de var

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 35 haftalık hamileyim az kaldı ama enerjimde yok temizlikle kafayı yedim bi bardak lekeli kaldımı uyuyamiyorum eşim yardımcı oluyor ama o işe gidince daha detaylı temizlik yapıyorum mutlu oluyorum temizleyince hafifliyorum yapmasam da huzursuz oluyorum ne yapcam bi kızım var illaki dağılıyor ama kendimi yoruyorum az kaldı dikkatli edemiyorum nasıl başa çıkacak bu sorunla bilmiyorum
Yorma kendini doğumdan sonra yaparsın inşallah durumunuz iyi ise hafta da bir yardımcı alabilirsin veya sana yardımcı olacak birileri var ise

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Sonrasında da yoruluyorsun yataklardan kalkamıyorsun demi😂 aynı durum bende de var
Bu temizlikten insanın parti çıkıyor yemeği temizliği ne zormus ya eskiden zevkle yapıyordum şimdi yapamıyorum

Yataktan çıkmıyorum ki zaten hep bi yatak kurulu teli odada yorulduğum yetmiyor bide eşimden azar yiyorum bacım bütün işi o yapıyor o bana ben ona kıyamıyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bu temizlikten insanın parti çıkıyor yemeği temizliği ne zormus ya eskiden zevkle yapıyordum şimdi yapamıyorum

Yataktan çıkmıyorum ki zaten hep bi yatak kurulu teli odada yorulduğum yetmiyor bide eşimden azar yiyorum bacım bütün işi o yapıyor o bana ben ona kıyamıyorum
Sende benim gibisin geçen sabah agrım vardı baktım kalkmış kahvaltı hazırlıyo kendi içimden dedim Allahım hem dışarda calışıyo hem evde acaba hakkına mı giriyorum onun görevi de degil kalktım yardım etmeye iyice azar yedim bende iş yapıyorum diye çok kızıyo yetmiyor annesini annemi arayıp şikayet ediyo ama bizde onlara kıyamıyoruz

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim canm dogum yaklastıkca insan daha bi geriliyor ev her zaman temiz olsun istiyor halıda en ufak bi gübür göreyim hemen her yere supurge tutuyorum eşim kızıyor o işteyken yapıyorm ama gelınce anlıyor ve kızıyor yıne mi temizlik yaptın diye 🤣😄

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Sende benim gibisin geçen sabah agrım vardı baktım kalkmış kahvaltı hazırlıyo kendi içimden dedim Allahım hem dışarda calışıyo hem evde acaba hakkına mı giriyorum onun görevi de degil kalktım yardım etmeye iyice azar yedim bende iş yapıyorum diye çok kızıyo yetmiyor annesini annemi arayıp şikayet ediyo ama bizde onlara kıyamıyoruz
aman ne aciyon kizim sen o kadar yapiyosun bikere o yapti cokmu birak yapsin aliştirma yapmamasina

benimde ağrim oluyo diyorum cay yaparmisin ağrim var diyo annemlwre gidelim annem yapar annelerede gidince yine kalkip ben yapiyorum cocuklarin yataklarini düzelt diyorum kendisi oturdugu yerden kalkkip acmiyo cocuklara cocuklar haydi yatanizi acin diyo bendeki kocada cok ama cok antika😉😊

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Aynen benim ki canım rabbim başımızdan eksik etmesin benim ailem burada değil eşim annemi aramış gel yardim et kızına ağırlaştı diye eşim olmassa daha da zor olurdu hamilelik

Tüm sayfalar yüklendi.