Covit sonrası ev temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Covit sonrası ev temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 344 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covit sonrası ev temizliği
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kardeşim okuldan temasli geldi iki gün sonra testi pozitif çıktı Kasım 7 de karantina si bitiyor benim evde kalıyor dogumumada 20 gün kaldı bende annemin yanindayim bebeğimin tüm eşyalarıda benim evde kaldı kovit geçirdikten sonra evi dezenfekte ettireniniz varmi yoksa sadece havalandırip kendinizmi temizlediniz

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Bende korona oldum karantinam bittikten SONRA bütün halılar yikamaya gitti evde herşeyi yıkadım ütüledim çamaşır suyu ile heryeri sildim kendim temizledim

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kardeşim okuldan temasli geldi iki gün sonra testi pozitif çıktı Kasım 7 de karantina si bitiyor benim evde kalıyor dogumumada 20 gün kaldı bende annemin yanindayim bebeğimin tüm eşyalarıda benim evde kaldı kovit geçirdikten sonra evi dezenfekte ettireniniz varmi yoksa sadece havalandırip kendinizmi temizlediniz
Ben dezenfekte ettirdim eşimin arkadaşı bu işlerle uğraşıyor önce eşimle kendimiz temizledik sirkeyle heryeri sonra arkadaşı geldi ilaçladı

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Ben dezenfekte ettirdim eşimin arkadaşı bu işlerle uğraşıyor önce eşimle kendimiz temizledik sirkeyle heryeri sonra arkadaşı geldi ilaçladı
Bebeğimin malzemelerinin olduğu odayi kilitlemistim zaten girmesin oraya diye diger yerleri dezenfektemi ettireyim kendimmi temizleyeyim sizce

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin malzemelerinin olduğu odayi kilitlemistim zaten girmesin oraya diye diger yerleri dezenfektemi ettireyim kendimmi temizleyeyim sizce
Bebeğinizin malzemeleri dolaptaysa bişey olmaz , ayrıca dezenfektanın hiç kokusu yok isterseniz o odanın camını açın dolaptaysa kapaklarımızda açın havalandırın . Ben tekrar yıkamadım şahsen dolapta olduğu için

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğinizin malzemeleri dolaptaysa bişey olmaz , ayrıca dezenfektanın hiç kokusu yok isterseniz o odanın camını açın dolaptaysa kapaklarımızda açın havalandırın . Ben tekrar yıkamadım şahsen dolapta olduğu için
İşte kardesil evde tek oldugu icin suanda hem mutfağı hem oturma odasini hem salonu kullaniyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Napicami şaşırdım açıkçası evide yeni temizlemistik

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çarşaflarını filan yüksek derecede yıka hamilesin zaten çok çamaşır suyu kullanma mümkün mertebe sirke ile her yeri temizle bi güzelde havalandır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar