Evdeki nem böceği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Evdeki nem böceği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,249 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Evdeki nem böceği
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar evimde sürekli bu böcekten görüyorum neden çıkıyorlar nasil yol olurlar
Screenshot_20230815-183004_Google.jpg

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben 4 katta oturuyorum nerden geldiğini anlamadım hala ama kışın da var
İnternetten baktım da Gümüş böceği neden olur? Küçük ev böceklerinden olan Gümüş böceğinin ortamda özellikle aradığı 2 unsur nem ve besindir. Besin hertürlü eşya, kağıt ve yapışkan maddelerdir ve bu gibi ürünler evlerimizde ve işyerlerimizde bolca bulunmaktadır.Bunların hepsi de olabilirse zor yani nedenini bulması ne kalıyor sanki evde geriye

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bunlar zehirli oluyor bunlara ilaç atmak gerekli isiran böcek türü gördünüz zaman bi bezle alıp dışarı atın mutlaka evde çocuk yada bebek varsa isirabilir hastanede uğraşmayın yani sonra
9 aylik bebeğim var evde yerlerde hiç yok hep duvardalar halilar yıkamaya verdiğim zaman ilaçlama yapıyım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnternetten baktım da Gümüş böceği neden olur? Küçük ev böceklerinden olan Gümüş böceğinin ortamda özellikle aradığı 2 unsur nem ve besindir. Besin hertürlü eşya, kağıt ve yapışkan maddelerdir ve bu gibi ürünler evlerimizde ve işyerlerimizde bolca bulunmaktadır.Bunların hepsi de olabilirse zor yani nedenini bulması ne kalıyor sanki evde geriye
Şuan yaz kapi çam açık ama nereden geldiğini bilsem bi enson çare ilaclatmak olacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Val
Evet kışında gördüm bir kaç kez attım dışarı
Valla brn direk öldürüyorum ALLAH günah yazmasin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar