Eveett 🤲🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Eveett 🤲🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,081 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Eveett 🤲🤭
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Rezil olacak bir durum yok ki.
Ben kursa yazılırken özellikle söyledim ben manuel araba kullanmıyorum diye bana dediler o anlaşacağın kursla sana kalmış hiç uygulamalı sınav falan demediler.Yazıldım kurs başladı hoca dedi otomatik kullananlar geliyor biz uğraşıyoruz diye 🤦🏻‍♀️ parayı da iade etmiyorlar artık başladık para yandı diye devam ettim sınavda da hocada afra tafra söylenip duruyor her yerde insan dolu arabayı stop ettirdim çalıştıramadım falan rezil oldum ama ben zaten baştan söyledim otomatik kullandığımı

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben kursa yazılırken özellikle söyledim ben manuel araba kullanmıyorum diye bana dediler o anlaşacağın kursla sana kalmış hiç uygulamalı sınav falan demediler.Yazıldım kurs başladı hoca dedi otomatik kullananlar geliyor biz uğraşıyoruz diye 🤦🏻‍♀️ parayı da iade etmiyorlar artık başladık para yandı diye devam ettim sınavda da hocada afra tafra söylenip duruyor her yerde insan dolu arabayı stop ettirdim çalıştıramadım falan rezil oldum ama ben zaten baştan söyledim otomatik kullandığımı
Parayi almak ugruna bir sürü oyunlar yapmislar kisacasi. Bu da nasil bir dolandiricilik sekli. Durust insan kalmadi resmen

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ay ittire kaktıra geçtim de sonradan aklıma geldi sonlara doğru heyecanım kalmamıştı keşke hocaya deseydim bir tur daha atalım diye bi de uykusuzluk stres hep dikkat dağınıklığı yaptı işte kadının ne istediğini anlayamadım bambaşka şeyler yaptım 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen nasılsın canım annen nasıl oldu iyi misiniz
Olsun canım benim canım sağolsun yine de iyi üstesinden gelmişsin şükürler olsun serviste iki gündür annem canım bizde de herkes gitti şükürler olsun temizlik yapyrum bende çocuk faln gün nasıl geçiyor bilmiyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Olsun canım benim canım sağolsun yine de iyi üstesinden gelmişsin şükürler olsun serviste iki gündür annem canım bizde de herkes gitti şükürler olsun temizlik yapyrum bende çocuk faln gün nasıl geçiyor bilmiyorum
Rabbim şifa versin inşAllah derdin yetmiyor gibi bir de misafir derdi çıkmış iyi bari bayram bitti gerçi 2 aya tekrar var 🤭

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rabbim şifa versin inşAllah derdin yetmiyor gibi bir de misafir derdi çıkmış iyi bari bayram bitti gerçi 2 aya tekrar var 🤭
He vAlla geri öbür bayram var aşko temmuz da kaynimin düğünü var yaa öyle yorgunum kii anlatamam canım teşekkür ederim canım arkadaşım 💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar