Eveett 🤲🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Eveett 🤲🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Eveett 🤲🤭
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aman boşver ya 🥰sen geçmeye bak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım nasılsın şimdi
Sağol canım düne göre daha iyiyim damla filan kullanımi ile daha iyiye gidecek inşallah
Sen ne yapıyorsun nasılsın

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar benim bu perşembe sürücü kursu eğitmenliği sınavım var 🤭 Çok heyecanlıyım 2 aydır teorik ders gördüm onlar çıtır çerezdi geçtim🧿 ama bu sefer sahada uygulamalı sınava gireceğim 🤗🤗 Bana dua edin şu sınavı geçeyim de artık bir işim olsun elim ekmek tutsun çok yoruldum hep ağır işlerde çalıştım hep ezdiler hor gördüler bu sefer inşAllah hoca olacağım doğru düzgün bir işte çalışırım 🥹
Ay canım hadi hayırlısı çok sevindim canım benim sonucu ne aşkım herşey gönlünce olsun sen herşeye değersin vAlla

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım hadi hayırlısı çok sevindim canım benim sonucu ne aşkım herşey gönlünce olsun sen herşeye değersin vAlla
Ay ittire kaktıra geçtim de sonradan aklıma geldi sonlara doğru heyecanım kalmamıştı keşke hocaya deseydim bir tur daha atalım diye bi de uykusuzluk stres hep dikkat dağınıklığı yaptı işte kadının ne istediğini anlayamadım bambaşka şeyler yaptım 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen nasılsın canım annen nasıl oldu iyi misiniz

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar