Eveett 仆五

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Dua B繹l羹m羹 kategorisinde Hazall taraf覺ndan oluturulan Eveett 仆五 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 1,457 kez g繹r羹nt羹lenmi, 68 yorum ve 4 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Dua B繹l羹m羹
Konu Bal覺覺 Eveett 仆五
Konbuyu balatan Hazall
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan H羹lya12

Hazall

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
16 Aral覺k 2022
Rezil olacak bir durum yok ki.
Ben kursa yaz覺l覺rken 繹zellikle s繹yledim ben manuel araba kullanm覺yorum diye bana dediler o anlaaca覺n kursla sana kalm覺 hi癟 uygulamal覺 s覺nav falan demediler.Yaz覺ld覺m kurs balad覺 hoca dedi otomatik kullananlar geliyor biz ura覺yoruz diye 丹領儭 paray覺 da iade etmiyorlar art覺k balad覺k para yand覺 diye devam ettim s覺navda da hocada afra tafra s繹ylenip duruyor her yerde insan dolu arabay覺 stop ettirdim 癟al覺t覺ramad覺m falan rezil oldum ama ben zaten batan s繹yledim otomatik kulland覺覺m覺

Ka癟ak 予

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
21 Kas覺m 2022
Ben kursa yaz覺l覺rken 繹zellikle s繹yledim ben manuel araba kullanm覺yorum diye bana dediler o anlaaca覺n kursla sana kalm覺 hi癟 uygulamal覺 s覺nav falan demediler.Yaz覺ld覺m kurs balad覺 hoca dedi otomatik kullananlar geliyor biz ura覺yoruz diye 丹領儭 paray覺 da iade etmiyorlar art覺k balad覺k para yand覺 diye devam ettim s覺navda da hocada afra tafra s繹ylenip duruyor her yerde insan dolu arabay覺 stop ettirdim 癟al覺t覺ramad覺m falan rezil oldum ama ben zaten batan s繹yledim otomatik kulland覺覺m覺
Parayi almak ugruna bir s羹r羹 oyunlar yapmislar kisacasi. Bu da nasil bir dolandiricilik sekli. Durust insan kalmadi resmen

^^ zLem ^^

Ouz Kaan Yusuf G繹ktu 塔 yk羹
rank
Kat覺l覺m
23 Kas覺m 2022
Ay ittire kakt覺ra ge癟tim de sonradan akl覺ma geldi sonlara doru heyecan覺m kalmam覺t覺 keke hocaya deseydim bir tur daha atal覺m diye bi de uykusuzluk stres hep dikkat da覺n覺kl覺覺 yapt覺 ite kad覺n覺n ne istediini anlayamad覺m bambaka eyler yapt覺m 丹領儭
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Sen nas覺ls覺n can覺m annen nas覺l oldu iyi misiniz
Olsun can覺m benim can覺m saolsun yine de iyi 羹stesinden gelmisin 羹k羹rler olsun serviste iki g羹nd羹r annem can覺m bizde de herkes gitti 羹k羹rler olsun temizlik yapyrum bende 癟ocuk faln g羹n nas覺l ge癟iyor bilmiyorum

Hazall

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
16 Aral覺k 2022
Olsun can覺m benim can覺m saolsun yine de iyi 羹stesinden gelmisin 羹k羹rler olsun serviste iki g羹nd羹r annem can覺m bizde de herkes gitti 羹k羹rler olsun temizlik yapyrum bende 癟ocuk faln g羹n nas覺l ge癟iyor bilmiyorum
Rabbim ifa versin inAllah derdin yetmiyor gibi bir de misafir derdi 癟覺km覺 iyi bari bayram bitti ger癟i 2 aya tekrar var 五

^^ zLem ^^

Ouz Kaan Yusuf G繹ktu 塔 yk羹
rank
Kat覺l覺m
23 Kas覺m 2022
Rabbim ifa versin inAllah derdin yetmiyor gibi bir de misafir derdi 癟覺km覺 iyi bari bayram bitti ger癟i 2 aya tekrar var 五
He vAlla geri 繹b羹r bayram var ako temmuz da kaynimin d羹羹n羹 var yaa 繹yle yorgunum kii anlatamam can覺m teekk羹r ederim can覺m arkada覺m

H羹lya12

Moderator
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
12 Haziran 2022
K覺zlar benim bu perembe s羹r羹c羹 kursu eitmenlii s覺nav覺m var 五 ok heyecanl覺y覺m 2 ayd覺r teorik ders g繹rd羹m onlar 癟覺t覺r 癟erezdi ge癟tim尿 ama bu sefer sahada uygulamal覺 s覺nava gireceim Bana dua edin u s覺nav覺 ge癟eyim de art覺k bir iim olsun elim ekmek tutsun 癟ok yoruldum hep a覺r ilerde 癟al覺t覺m hep ezdiler hor g繹rd羹ler bu sefer inAllah hoca olaca覺m doru d羹zg羹n bir ite 癟al覺覺r覺m 旦
Rabbim g繹nl羹ne g繹re versin can覺m insallah

T羹m sayfalar y羹klendi.
st