Eveett 🤲🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Eveett 🤲🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,046 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Eveett 🤲🤭
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah hersey gönlünce olsun canm Rabbim yardımcın olsun inşallah 🤩
Aminnnn 🤲 Çok teşekkür ederim 🥰
On yıllık bir şoför olarak güzel iş ya bende bir ara heveslendim ya otobüs yada araba şoförlüğü kızım olunca kaldu
2008 de aldım ehliyeti ben de ama yeni aklıma geldi dedim araba kullanmayı çok seviyorum neden öğretmeyeyim 😂 İnşAllah nasip olur 🤲 Hiç bir şey için geç değil bence sen de yapabilirsin 🥰
Hakkında hayırlısı olsun canım benim inşallah geçersin sınavı gönlünden geçen olur🤲
Çok teşekkür ederim Aminnn inşAllah 🤲🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn 🤲 Çok teşekkür ederim 🥰

2008 de aldım ehliyeti ben de ama yeni aklıma geldi dedim araba kullanmayı çok seviyorum neden öğretmeyeyim 😂 İnşAllah nasip olur 🤲 Hiç bir şey için geç değil bence sen de yapabilirsin 🥰

Çok teşekkür ederim Aminnn inşAllah 🤲🥰
Rica ederim cnm inşallah banada nasip olur henüz ehliyetim bile yok 🤣

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız araba yoksa evde hapissin valla bende yeni araba aldım eşim almadı araba beraber kullanak dedi bende araba istiyom dedim zornan aldı cimri şey🤭🤭🤣
En güzeli valla maşAllah böyle cimriye can kurban 🤭😂😂
İnşallah en kısa zamanda alırım çocuklar küçük o yüzden yazılmadım ama arabamız yok şuanlık
İnşAllah alırsın canım valla bak insana çok büyük özgüven geliyor araba olsun olmasın bi altın bilezik derler ya o hesap 🤭

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

İnşAllah alırsın canım valla bak insana çok büyük özgüven geliyor araba olsun olmasın bi altın bilezik derler ya o hesap 🤭
Hazalim burda araba ucuz İngiltere de ama sigortası bakımı onu bunu çok pahalı malesef arabasizda olmuyor artık bus kullandım ben çoğu zaman ama araba sart bence

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hazalim burda araba ucuz İngiltere de ama sigortası bakımı onu bunu çok pahalı malesef arabasizda olmuyor artık bus kullandım ben çoğu zaman ama araba sart bence
Ay bizim burada da öyle benzin aldı başını gitti haraç verir gibi benzin alıyoruz sigortasına 8 bin lira ödedim mtv 2 bine yakın ödedim araba elektrik kesti tamirciye götürdük tamirci göstergesini bozmuş ama ben bozmadım diyor 🤦🏻‍♀️ Şimdi yeni gösterge 5 bin liraymış çıkması o da 😬 Her şeyin bir iyi yanı var bir de kötü yanı ama seviyorum yine de arabamı ya 🥰 Sizin orada yine arabalar yenidir bakımını düzgün yaptırınca tamir masrafı çok çıkmıyordur

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Aynen öyle bekarken abim sürmeyi öğretti ama ehliyet babam çok söyledi al diye ben hep boşverdim öyle kaldı çocuklar biraz büyüsün alıcam inşallah

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim bu perşembe sürücü kursu eğitmenliği sınavım var 🤭 Çok heyecanlıyım 2 aydır teorik ders gördüm onlar çıtır çerezdi geçtim🧿 ama bu sefer sahada uygulamalı sınava gireceğim 🤗🤗 Bana dua edin şu sınavı geçeyim de artık bir işim olsun elim ekmek tutsun çok yoruldum hep ağır işlerde çalıştım hep ezdiler hor gördüler bu sefer inşAllah hoca olacağım doğru düzgün bir işte çalışırım 🥹
Dualarımız seninle canm inşallah buraya başarı postunu açarsın🤲♥️ Rabbim yardımcın olsun su gibi geçsin sınavın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar