Evet kizlar erkek isim önerileriniz alayım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Belinayin❤️ Annesi tarafından oluşturulan Evet kizlar erkek isim önerileriniz alayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 392 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Evet kizlar erkek isim önerileriniz alayım
Konbuyu başlatan Belinayin❤️ Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Eşim çok istedi ben bu sefer diretdim istemedim ztn nefret ediyorum babasından bide ismini koyamam 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız senin doğum hangi aya denk geliyo günü falan bellimi
Doğum Nisannı. Son haftasına denk geliyor canım 20 ile 30 arası doktor 37. Haftada gün verecek bakalım . Gün almama daha 2 hafta var çarşamba kontrol var 35 haftalık bakalım ne diyecek doktorum . Aman en iyisini yapmışsın hayır babanın ismini koymak nasıl bir mantık ya 🤦🏻‍♀️

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum Nisannı. Son haftasına denk geliyor canım 20 ile 30 arası doktor 37. Haftada gün verecek bakalım . Gün almama daha 2 hafta var çarşamba kontrol var 35 haftalık bakalım ne diyecek doktorum . Aman en iyisini yapmışsın hayır babanın ismini koymak nasıl bir mantık ya 🤦🏻‍♀️
Ay hayırlısı canım ya bizim nazlı kız geliyo ozaman az kaldı aynen ya bizim oralarda koyulmiyo burda oluyormuş çok şükür vazgecirdim 🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
22 haftalık olduk

Bende onu begenyorum güzel isim dimi

Aa yaramaz olucaksa kıymım ztn kızım var yaramaz ona zor yetisyorum bakalım artık nasıl olucak

Begendinmi aysenurum

Dimi güzel isim eşim babasının ismini istedi bende istemedim dedim benim hakkım ismini koymak diye oda naparsan yap dedi bakalım bide bişey sorcam yaşayan bir babanın ismi koyulurmu ya bizim oralarda koluymiyorda merak etdim
Evet kuzum çok güzel

Tüm sayfalar yüklendi.