Evett Annişler 🤲🏻😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Evett Annişler 🤲🏻😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,280 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evett Annişler 🤲🏻😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Yaa yerim seni teşekkür ederim kuzum kendime anca Perşembe gününe randevu bulabildim o zaman gidecem kuzum teşekkür ederim . Hastaneden dönüştü sonuçlar çıkarsa yazcam 🤲🏻❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuuzm inşallah 🤲🏻 Allah razı olsun ❤️
Tmm kuzum dikkat et bebise ❣️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Günaydın güzellikler 💞. Bugun 15 gün ara ile Kayra'yı tekrardan hastaneye götürüyorum 15 gün önce doğduğu andan beri sarılığı ilk 8.4 düşmüştü lütfen dua edin bugun daha da çok düşmüş olsun 🤲🏻❤️. Seviliyorsunuz..
Günaydın güzelliğim. Allah'ın izniyle herşey çok güzel olacak mutlu haberlerle geleceksiniz dualrim siznle bende sizi çok seviyorum caniminicisi 😘😘😘🥰🤲❣️

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın güzellikler 💞. Bugun 15 gün ara ile Kayra'yı tekrardan hastaneye götürüyorum 15 gün önce doğduğu andan beri sarılığı ilk 8.4 düşmüştü lütfen dua edin bugun daha da çok düşmüş olsun 🤲🏻❤️. Seviliyorsunuz..
Günaydın canım 😇 İnşallah çok çok düşmüştür canım iyi haberlerle çıkarsın inşallah kuzum 🤲🏻🤗🌹

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın tatlı anne 💜 inşallah sarılıgını tamamen atlatmıstır güzel haberlerini bekliyoruz 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Günaydın canım güzel haberlerle dön inşallah Kayramız iyileşmiştir. Biz de bugün göbeğinden göstereceğiz cerraha. İkisi de iyileşir inşallah.

Allah'ım! Sen insanların Rabbisin! Sıkıntıyı giderensin! Şifa ihsan et. Zira Sen eş-Şâfi'sin/şifa vericisin. Senden başka şifa verecek olan hiçbir kimse yoktur. Öyle bir şifa ver ki, hastalıktan eser kalmasın.​

İnşallah balım inşallah

Günaydın güzelliğim. Allah'ın izniyle herşey çok güzel olacak mutlu haberlerle geleceksiniz dualrim siznle bende sizi çok seviyorum caniminicisi 😘😘😘🥰🤲❣️
Amin teyzesii ❤️

Günaydın canım 😇 İnşallah çok çok düşmüştür canım iyi haberlerle çıkarsın inşallah kuzum 🤲🏻🤗🌹
İnşallah teyzesi şimşd kan alacaklar

Günaydın tatlı anne 💜 inşallah sarılıgını tamamen atlatmıstır güzel haberlerini bekliyoruz 🤲🏻
İnşallah yaa ağzından bal damlıyor resmen 😍😍

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ayy hadi inşallah Kayra beyin değerleri normale dönmüştür 🥰🙏 hayırlı haberlerini bekliyorum ❤️ kuzum sende muayene ol covid açısından. İnşallah hastane serüveni bitmiş olacak bundan sonra 🙏❤️❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Günaydın balım 🥰 inşallah güzel haberler alırsın 🌹
İnşallah balım 🤲🏻❤️

Hayirli haberlerle gel insallah bitanem
İnşallah kuzum sonucun çıkmasını bekliyorum şimdi 🤭🤭

Geçmiş olsun inşallah 🤲 Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲 ve düşmüş değil tamamen sıfırlanmış olur inşallah 🤲 Rabbim evlatlarımızı korusun onlara hastalık dert sıkıntı vermesin gözlerine yaş değdirmesin inşallah 🤲🤲🤲🥰
Amin kuzum amin rabbim ne hastensiz bıraksın bizleri nede kolay kolay hasteneye düşüreün 🤲🏻

Ayy hadi inşallah Kayra beyin değerleri normale dönmüştür 🥰🙏 hayırlı haberlerini bekliyorum ❤️ kuzum sende muayene ol covid açısından. İnşallah hastane serüveni bitmiş olacak bundan sonra 🙏❤️❤️
İnşallah yaa doktor yüzüne baktı sarılık gitmiş bu çocuktan dedi ama Kayra'nın cildi çok yanıltıcı oluyor inşallah gitmiştir komple 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar