Evett Prensesler Akşam Menü De Ne Var..?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Evett Prensesler Akşam Menü De Ne Var..? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,694 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Evett Prensesler Akşam Menü De Ne Var..?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha kız Allah sonumuzu hayır etsin bu duruma düşürenlerin de belasını versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seviyorum kizz kocayı da alistieim.her türlü yemeğini yerim 😍😍😘
valla gecen seneler patates cok ucuzdu bende bir cuval almiştim ama hergun patatrs yapiyodum sabah akşam hemen hemen hergun yemegini haşlsmasini yoğurtlusunu falan derken benim eşim sıkıldı patates yemwkten böyle yapti ruken sen bu patatesleri bedavayâmi aldin🤣🤣🤣 buda parayla başka bişey al artik sıkıldim patatea yemekten dedi 🙈🙈🙈sonra menude değişiklik yaptim hergun olmasada 2 gunde bir yapiyodum esim bunada şukur demişti 🤫🤭

Bir bakmisisz iki yıl sonra gebesin 😂🥺
kiz duami ediyosun bedduami ediyosun bwlli degil 😄😀allah olmayanlara nasip etsin cocuk 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aahqha kız sen de vur dedik öldürdün 😂😂Derim ama bende öyleyim 😂😂ama adam seviyor şükür
valla gecen seneler patates cok ucuzdu bende bir cuval almiştim ama hergun patatrs yapiyodum sabah akşam hemen hemen hergun yemegini haşlsmasini yoğurtlusunu falan derken benim eşim sıkıldı patates yemwkten böyle yapti ruken sen bu patatesleri bedavayâmi aldin🤣🤣🤣 buda parayla başka bişey al artik sıkıldim patatea yemekten dedi 🙈🙈🙈sonra menude değişiklik yaptim hergun olmasada 2 gunde bir yapiyodum esim bunada şukur demişti 🤫🤭

kiz duami ediyosun bedduami ediyosun bwlli degil 😄😀allah olmayanlara nasip etsin cocuk 🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bide hamile kaliyormusunuz genelde hep öyle oluyor 🤭🤣🤣🤣🤣

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Valla gözümü açar açmaz akşama ne yapsam diye düşündüm siz neler yapacaksınız ben suanlik yayla çorbası diğer adı ile yoğurt çorbası yapıyorum şimdilik daha neler yapsam herkes yazsın banada fikir olsun 😍😍❤️
O dert bendede var canım bide benim eşim sağolsun acayip yemek secdigi için sebzeyle alakası yok benim içim dişim et oldu acaba bugün bişey yapmasammj söylesin dışardan bananne:)))

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O dert bendede var canım bide benim eşim sağolsun acayip yemek secdigi için sebzeyle alakası yok benim içim dişim et oldu acaba bugün bişey yapmasammj söylesin dışardan bananne:)))
Yani Şeymam olabilir hep biz kadınların mi düşünelim ne yapacağımızı valla bıktım bende

Ahahaha kocam bey bana şimdiden yarın için menüde verdi şükür ilk kez ise yaradu 😂😂

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Valla gözümü açar açmaz akşama ne yapsam diye düşündüm siz neler yapacaksınız ben suanlik yayla çorbası diğer adı ile yoğurt çorbası yapıyorum şimdilik daha neler yapsam herkes yazsın banada fikir olsun 😍😍❤️
Valla cnm ben yeni eve geldim ev batmış görümcem sağolsun evimi batırmış içine etmiş resmen 😡o yüzden yemek aklımda yok anca evi temizlerim☺️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bende kahvaltıyı toplamadan akşam yemeğini düşünüyorum 😂 şimdiki düşüncem taze fasülye bulgur pilavı cacık çoban salatası düşünüyorum müsait zamanda icrate geçecem inşallah 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.