evimde buldum Arapça yazı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Buketttt tarafından oluşturulan evimde buldum Arapça yazı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,923 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı evimde buldum Arapça yazı
Konbuyu başlatan Buketttt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım hazır hissedicek bir şey değilde aslında doğru düzgün telefonu elime almıyorum çocuklarımdan dolayı gece bana sıra Geliyor o ZAMAN da uykum var mesela şimdi uyuyacam 🤣🤣
Ahahahaha . O zaman sevindim canım ben bir an etkisinden kurtulamıyorsum sandım. Onda ne zaman hazır hissedersen dedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
O olaydan 1 yıl kadar etkilendim.ama şuan o kadar büyük bir travma yok çok şükür unuttum
Bende ara ara tetikliyor 🤦🏻‍♀️. Tam olarak nasıl atlatacağımı bilmiyorum .sağolsun eşim çok destekçim ama yok o yokken nedensizce kendimi çok korunmasız hissediyorum oda bunun farkında dün gece bile istersen işten çıkayım doğuma kadar ben bakayım sana dedi 🥺🥺

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bende ara ara tetikliyor 🤦🏻‍♀️. Tam olarak nasıl atlatacağımı bilmiyorum .sağolsun eşim çok destekçim ama yok o yokken nedensizce kendimi çok korunmasız hissediyorum oda bunun farkında dün gece bile istersen işten çıkayım doğuma kadar ben bakayım sana dedi 🥺🥺
Yaa kıyamam ne kadar iyi bir insan senin eşin kıymetini bil Ayşenurum seninki daha zor canım hem öz amca hemde yıllarca sürmüş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yaa kıyamam ne kadar iyi bir insan senin eşin kıymetini bil Ayşenurum seninki daha zor canım hem öz amca hemde yıllarca sürmüş
Evet kuzum birde dediğim gibi ben bu konuda psikolojik destek de aldım ama ufacık bir şeyde yine aynı şeyleri yaşayacak gibi hissediyorum 🤦🏻‍♀️. Ay çok zor valla ya

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar