Sorum var Evimde hamam böcekleri çıktı saçma sapan yorum yapanlar var 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Evimde hamam böcekleri çıktı saçma sapan yorum yapanlar var 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 677 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evimde hamam böcekleri çıktı saçma sapan yorum yapanlar var 😔
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sadece mutfakta var canım başka yerde görmüyorum hiç o yüzden apartmandan geldiğini sanmıyorum hepte mutfak dolabının üstündeler
Canım hayırlı geceler o böceklerden çok çekmiş biri olarak sana anlatayım ilaclatmak fayda etmiyor eşim bizi köye gönderip eve zehirli bir ilaç attı fayda etmedi ilaclattik apartman da dahil yine olmadı ama binlerce var düşün artık kafayı yemek uzereydim en son bı arkadaşın tavsiyesi üzerine eczanelerde şırınga şeklinde bı ilaç var her köşeye nokta nokta koyuyorsun üç gün su değmesin tamam ben öyle kurtuldum inşallah sende kurtulursun

Tülay ŞİRAY

Kayıtlı Üye
rank
Diyorlar ki hamam böcekleri pasaklı evde çıkar bilmem ne oysa ki çok temiz bir evim var bu şey doğru mu ve ne yapmam lazım bitmeleri için git göre çoğalıyorlar 😭😞😞☹️🥺
Öyle saçmalık mı varmış ben 2 yıl yandaki binayı ilaçladılar hamam böcekleri bizim binaya girdi ordan evlere girdi ozman bina da oturanları hepsi pis hepsi pasaklı Allah Allah daha nereler duyacağız yaa sen kendinden eminsen Temiz olduğuna başkalarına bakma canım

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
yaa
Benim eski evim nemliydi çok vardı 🥺🥺 öğreniyorum varya korkunç bişey özellikle mutfakta vardı dolapların eskiyse ondan cikiyo canım bide cogalmadan ilaçla her bı hamam böceği 70tane yumurtluyomus canım pasaklı olmakla ne alakası var bende evimi köşe bucak temizlerdim ama ev de eskiydi mutfak dolapları da eskiydi ondan çıkıyordu 🤷bı an önce etkili bı ilaç al çoğalırlarsa vay haline
hiç sorma ya gecen bizim mutfakta 3 tane gördum ödum koptu terliksiz gezmiyoruz gece evde su icmeye yada lavoboya gicince hep terlikle gidiyoruz

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Diyorlar ki hamam böcekleri pasaklı evde çıkar bilmem ne oysa ki çok temiz bir evim var bu şey doğru mu ve ne yapmam lazım bitmeleri için git göre çoğalıyorlar 😭😞😞☹️🥺
Benim kaynanamgilde öyle evde böcek çıktı desem senin haslığından çıkar diyo (pislik olduğun için demeye getiriyor) görümcemin biri çocukların oyuncakları salonda diye seni annengil çöplükten mi bulmuş bi sorsana falan dedi sinirlendim bende lağamın içinden çıkarmışlar onlar sormama gerek yok diyince saygısız diye küsüyor çocukların odası bile yok oysaki..

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız dördüncü kata nasıl çıkmış bunlar😊 aslında önce evini ilaçlat hala varsa apartmanı ilaçlatın
Biz 7. Katta oturuyorduk da uçup geliyordu, kot farkı vardı yandaki çatı bizim camdan görüyordu kaynıyordu valla üstü.Bir kere de o lavaboların üstünde delik olur ya oradan çıktığını bile gördüm.Borularda dikine yürüyüp 7. kata çıkıyordu böcek değil onlar ya resmen farklı bir şey Rabbim öyle bi yaratmış ki öldüğünde bile hemen kaldırıp atmazsan ölüsünün yumurtalarından çoğalıyor hayvan nesli tükenmesin diye komple full paket donanımla gelmiş dünyaya 🤦🏻‍♀️

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Benim ebim müstakil bugun ben anneme gidince kocam evi ilaçlayacak her yerde her türlü böcek girmiş hayatımda görmediğiö büyüklükte örümcekler hamamböcekleri uçan cinsten olanlardan. Bahçeleri biçtikçe komşularıma da giriyor. Biz her yıl ilaçlıyoruz. Yan komşuma karınca bastı günah diye ilaçlatmadı bu sene o karıncalara uçan karıncalarda eşlik edince benden önce ilaçlattı 😄

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Hamam böcekleri pasaklı ewlerde digil nemli yada lavabo deliklerinde çıkıyor pasaklikla alakası yok yada dezgah altındaki giderlerde çıkıyorlar sizlik bı durum yok

Tüm sayfalar yüklendi.