Feramat Siyah Dışkı

• Konbuyu başlatan A.....
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde A..... tarafından oluşturulan Feramat Siyah Dışkı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,892 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Feramat Siyah Dışkı
Konbuyu başlatan A.....
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan A.....
A

A.....

Guest
Merhaba hanımlar feramat demir ilacı kullanıp siyah dışkı problemi yaşayan var mı? Doktorum ilacı tok karnına içilmesini söyledi eczaci aç doktorun dediği gibi tok içiyorum sizler nasıl Kullandınız ve aynı sorunu yaşadınız mı?

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar feramat demir ilacı kullanıp siyah dışkı problemi yaşayan var mı? Doktorum ilacı tok karnına içilmesini söyledi eczaci aç doktorun dediği gibi tok içiyorum sizler nasıl Kullandınız ve aynı sorunu yaşadınız mı?
Ben kullanıyorum ama aç karnına kullanıyorum doktor da eczacida aç karna dedi evt diski da siyah oluyo o normal daha önce arkadaslarimda kullandı korkulcak bişey yok yani

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım bi sıkıntı yok problem değil yani ilaçtan kaynaklanıyor yemekten bi saat önce yada sonra alın bide çay kahve içtiğiniz zaman kullanmayın mümkün oldukça C vitamini içeren ürünler kullanınca ilacı için Demir bağlama kapasitesini artırıyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım bi sıkıntı yok problem değil yani ilaçtan kaynaklanıyor yemekten bi saat önce yada sonra alın bide çay kahve içtiğiniz zaman kullanmayın mümkün oldukça C vitamini içeren ürünler kullanınca ilacı için Demir bağlama kapasitesini artırıyor
Cnm kahvaltıdan önce yiyorum sonra bir saat sonra kahvaltı yapıyorum çay içmimmi

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Bana verdi Dr ama bendede aynı sorun oldu ve artı mide yanması ve ağrısı çektim ve ilacı değiştirdi Dr istersen sende görüş bi Dr la

A

A.....

Guest
Teşekkür ederim kızlar Allah hepimize sorunsuz bir hamilelik süreci ve sağlıkla bebişleirmizi kucağımıza almamızı nasip etsin ❤

Tüm sayfalar yüklendi.