Sorum var Ferrum 50 mg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Ferrum 50 mg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ferrum 50 mg
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar nasılsınız beş gün oldu demir ilacına başlayalı içime kurt düştü dişlerini çürütür diye ferrum kullanıpta sorun yaşayan var mı her bünye de farklı gerçi bilemedim ya tecrübeli anneler yazabilir mi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi akşamlar kızlar nasılsınız beş gün oldu demir ilacına başlayalı içime kurt düştü dişlerini çürütür diye ferrum kullanıpta sorun yaşayan var mı her bünye de farklı gerçi bilemedim ya tecrübeli anneler yazabilir mi
Kuzum markası ne kan ilacının bebeğine kullanıyorsun değil mi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileliğim boyunca kullandım sadece kabızlık yaptı hiç duymamıştım diş çürütme vesaire

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayır canım diş çürüten ferrum değil ferro sanol bebeklerde ben kayraya kullandım ferro sanol mesela her vermeden sonra dişleri sildim şükürsorun olmadı ferrumu hala kullanıyprum ama bir sorun yok ha içim rahat etsin diyorsan he ilaçtan sonra dişlerini temiz bir bez ile sil

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğime veriyorum ferrumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır canım diş çürüten ferrum değil ferro sanol bebeklerde ben kayraya kullandım ferro sanol mesela her vermeden sonra dişleri sildim şükürsorun olmadı ferrumu hala kullanıyprum ama bir sorun yok ha içim rahat etsin diyorsan he ilaçtan sonra dişlerini temiz bir bez ile sil
Canım daha dört aylık her kullanmadan sonra damaklarini mi sileyim bi de kaç dk sonra silmem lazım

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben aylardır kullanıyorum her gün 1 tablet alıyorum dişlerim de çürümedi. Sadece ilacı almadan ve aldıktan sonraki tüketim biraz sıkıntı oluyor onun haricinde problem hiç yaşamıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebeğime veriyorum ferrumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım daha dört aylık her kullanmadan sonra damaklarini mi sileyim bi de kaç dk sonra silmem lazım
Dişi yoksa hiç silme canım dokunma ben dişten sonra sildim sadece diş olmadan önce dokunmuyordum bile

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar