Fetal DNA NIPT Testi istdi bu konuda bilgisi olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Enesin annesi tarafından oluşturulan Fetal DNA NIPT Testi istdi bu konuda bilgisi olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,947 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fetal DNA NIPT Testi istdi bu konuda bilgisi olan var mı
Konbuyu başlatan Enesin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Enesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Fetal DNA NIPT Testi istdi doktor ama fiyatı çok pahalı ve eger dowm sedndromlu falan çıksa bile ben bebeğimi aldırmayı düşünmüyorım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O gibi durumlarda bebeği aldırmayı mi oneriyo Dr yani bunu direk söylüyorlar mi
Evet canım benim yengeminde çocuğuna down sendromlu dediler burun kemiği yok dediler aldır dediler yengem aldırmak istemiyorum dedi çocuk bi doğdu Allah'a şükür sapasağlam hiç bir sıkıntısı yoktu

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Fetal DNA NIPT Testi istdi doktor ama fiyatı çok pahalı ve eger dowm sedndromlu falan çıksa bile ben bebeğimi aldırmayı düşünmüyorım
Ozaman boşa yaptırma bende ikili test yaptırmıcam desim ozaman ense kalınlığı burun kemiğine bakarız dedi aynı fiyat nerdeyse 1.5 çıktı ama ense kalınlığı 9 olan enseden aşağıya bariz sıvı birikmiş bebek vardı youtubede sağlam doğmuş maşallah yani keainliği zaten yok olsa anne karnında tedavisi yok gereksiz birsürü test

Enesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
O gibi durumlarda bebeği aldırmayı mi oneriyo Dr yani bunu direk söylüyorlar mi
Evet öyle söylüyorlar hareketlerini hissedip kalp atışını duyduktan sonra insan nası kıyar ben yapamam ikili testi yaptıramadım bazı nedenlersen dolayı 3lü yü yaptırdım ve 4 lüyü bugün özel bi kliniğe gidip ayrıntılı utroson çektirdim o dedi fiyatıda çok pahalı 3 bini geçik bir test isviçreye gidiyormuş test

Yelda

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ultrasonda herşey normal çıkmıştı 2 li testte biraz yüksek çıkmıştı tabi yaşımda 34 olunca doktor riskli gördü ve fetal dna testi istedi ben yaptırdım çok stressli bir süreç ama çok şükür hicbirsey çıkmadı aldirmayacaksan bence hiç yaptırma yada detaylı ultrason yapıyorlar ordada çıkıyor ona girersin olmadı ben onada girdim ne olur ne olmaz diye

Enesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ozaman boşa yaptırma bende ikili test yaptırmıcam desim ozaman ense kalınlığı burun kemiğine bakarız dedi aynı fiyat nerdeyse 1.5 çıktı ama ense kalınlığı 9 olan enseden aşağıya bariz sıvı birikmiş bebek vardı youtubede sağlam doğmuş maşallah yani keainliği zaten yok olsa anne karnında tedavisi yok gereksiz birsürü test
İkiliyi kaçırdım yaptırmayı doktordan dolayı başka bir doktora gidiyorum şimdi o 3lü testi yaptı ve rçayrıntılı çektir dedi bu gün onu çektirdim özel bir klinikte o dedi ikiliyi yaptırmadıysan 3lüye yaptırmasaydın. Yaptırmanın bi anlamı yok dedi doktorlar da insanı korkutuyor ayrıntılıda bi sorun yok dedi herşey normal dedi ama tedirgn etti beni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde ultrasonda herşey normal çıkmıştı 2 li testte biraz yüksek çıkmıştı tabi yaşımda 34 olunca doktor riskli gördü ve fetal dna testi istedi ben yaptırdım çok stressli bir süreç ama çok şükür hicbirsey çıkmadı aldirmayacaksan bence hiç yaptırma yada detaylı ultrason yapıyorlar ordada çıkıyor ona girersin olmadı ben onada girdim ne olur ne olmaz diye
Benim de yaşım 39 ayrıntılıyı bugün yaptırdım bişey çıkmadı ikiliyi yaptıramadım kaçırdım ülü yü yaptırdım

Yelda

Kayıtlı Üye
rank
İkiliyi kaçırdım yaptırmayı doktordan dolayı başka bir doktora gidiyorum şimdi o 3lü testi yaptı ve rçayrıntılı çektir dedi bu gün onu çektirdim özel bir klinikte o dedi ikiliyi yaptırmadıysan 3lüye yaptırmasaydın. Yaptırmanın bi anlamı yok dedi doktorlar da insanı korkutuyor ayrıntılıda bi sorun yok dedi herşey normal dedi ama tedirgn etti beni
Aynen öyle heleki su pandemi döneminde girdirmedikleri test kalmıyor hamileligimizi strese sokmaktan başka birşey değil ayrintilida sorun cikmadiysa daha çıkmaz inşallah Allah sağlıcakla kucağimiza almayı nasip etsin kuzucuklarimizi 🙏🙏🙏

Enesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim de yaşım 39 ayrıntılıyı bugün yaptırdım bişey çıkmadı ikiliyi yaptıramadım kaçırdım ülü yü yaptırdım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genetik testi istedi oda aşırı pahalı yurt dışına gidiyormuş test zaten o sonuçlar gelene kadar baya geçer şu an 20+6 haftalık olduk

Yelda

Kayıtlı Üye
rank

Genetik testi istedi oda aşırı pahalı yurt dışına gidiyormuş test zaten o sonuçlar gelene kadar baya geçer şu an 20+6 haftalık olduk
Evet 3000 TL verdim bende Almanya'ya gondermislerdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar