Fetih suresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Fetih suresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 470 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fetih suresi
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yillariminhasreti

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Ben okuyabilirim canım
Teşekkür ederim canım Rabbim dileyen herkese nasip etsin. Ben tüp bebek annesiyim Meryem suresine ve duaların gücüne çok çok o inanıyorum. İsmi Fatma doğan. Bu şekilde söylersen çok mutlu olurum tez vakitte Rabbim onun da tüm isteyenlerin kucağını doldursun

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Evladı olmayan bir yakınım için fetih suresi okuyabilir misiniz? Alanlar aldım yazarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim ❤️
Canım Allah şifa versin oncelikle ben şu anda okuyamam. Ama bir tavsiyem var internetten araştırsin arkadaşın 41 gün 41 Fatiha ve beseriul hayrat okuyorsun bebek için ben öyle hamile kaldım. Allah'ın izniyle inanarak okusun

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Evladı olmayan bir yakınım için fetih suresi okuyabilir misiniz? Alanlar aldım yazarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim ❤️
Rabbim insallah isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin ..fetih suresini kendisi okursa daha iyi haftada 41 kez okumali eger yapabilirse yazarim buradan gün gun sayilarini..

Tüm sayfalar yüklendi.