Sorum var Folik asit

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efide tarafından oluşturulan Folik asit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 742 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Folik asit
Konbuyu başlatan Efide
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Folik asit kullanıp bebeğini düşüren ya da zarar gören var mı? Ayarsız biri bugün gerdi de beni, yiğeni folik asit yüzünden düşük yapmış sen kullanma dedi ben başladım bile 🙄🙄
Kuzum folik asit aksine gebe kalmanı kolaylaşdırır ben gebelikden önce de kullanıyordum gebelikde de kullandlm cok şükür hiç.bir sorun olmadı bence o arkadaşın yiyeni başka bir şeyden düşük yapmış folik asitden sanıyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Folik asit kullanıp bebeğini düşüren ya da zarar gören var mı? Ayarsız biri bugün gerdi de beni, yiğeni folik asit yüzünden düşük yapmış sen kullanma dedi ben başladım bile 🙄🙄
😂😂 Ay canım kusura bakma ya gülesim geldi. Kendin diyorsun ayarsız biri cahil sen kullanmaya devam et. Ağzı olan konuşuyo😂

Medinekrbck

Kayıtlı Üye
rank
En kuvvetli folik asit kaynağı hurmadır kurani kerimdede geçiyor lütfen senteetik folik asit ilaçlarına boşuna para vermeyin hamilelikte anne ve bebeğe en iyi gelen şey hurmadır

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım ne düşüğü tam tersi hamileliğe hazırlık için kullananlar var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En kuvvetli folik asit kaynağı hurmadır kurani kerimdede geçiyor lütfen senteetik folik asit ilaçlarına boşuna para vermeyin hamilelikte anne ve bebeğe en iyi gelen şey hurmadır
Hurma yemek sancı yapar canım gebelikte son aylarda genelde yeniliyor

A

Adsız anne adayı

Guest
Afedersin onu diyen cahil gerçekten hem hamilelikte hemde gebe kalmadan önce alınması gereken bir şey nasıl düşük sebebi oluyormuş

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kesinlikle böyle bişey yok kuzum folik asit zaten gebelrde en önemli ilaç

Tüm sayfalar yüklendi.