Folik asit

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Folik asit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 813 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Folik asit
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hangi folik asit kullanıyorsunuz ben diofol diye bir folik asit kullanıyorum.ve 7 8 aydır kullanıyorum.daha da kullanmalı mıyım hamilelik öncesinde bu kadar kullanmanın bir zararı olur mu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar hangi folik asit kullanıyorsunuz ben diofol diye bir folik asit kullanıyorum.ve 7 8 aydır kullanıyorum.daha da kullanmalı mıyım hamilelik öncesinde bu kadar kullanmanın bir zararı olur mu
Yani kuzum normlade planlı gebelik varsa doktorlar folik asit öneriyor ama bu kadar uzun ay içiliyor mu bilmiyorum istersen bir doktoruna sor canım

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Yani kuzum normlade planlı gebelik varsa doktorlar folik asit öneriyor ama bu kadar uzun ay içiliyor mu bilmiyorum istersen bir doktoruna sor canım
Sordum ama aldığım cevap ayni gebeliğin ilk üç ayına kadar kullan diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bən hamilə oldumi bildikdən sonra Normafol kullandın ikisindədə.3 ay içdim
Bıraksam mi acaba

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen baya uzun süredir kullanıyorsun bence bırak istersen gebe kalınca başlarsın tekrardan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar