Sorum var Forx5 kahvesi emziren anne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmaaa tarafından oluşturulan Forx5 kahvesi emziren anne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Forx5 kahvesi emziren anne
Konbuyu başlatan Esmaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ayy evet hülya ne kadar güzel elbiseler var burda hem uygun da ama bazılarının bedeni yok bazıları stokta yok yine de bulabilirim burdan bir şeyler kalitesi nasıl bi araştırmak lazım o önce attığım elbiseler var ya yukarıdaki başka bir sayfada daha gördüm 3000 diyor şok sen bu sayfadan aldın mı kıyafetleri nasıl ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aa bu elbise aynı modeli faya butikte görmüştüm ordan alabilirsin güvenilir farklı renkleri de var atayım hatta bak

Aynı geneli tesettür giyim sayfası olduğu için belki biraz uzun gelebilir ama kestirirsin istersen gerçi yorumlara baktım 1.35 diyor boyu için
Ay renklerini hiç görmemiştim sen almış mıydın buradan daha önce trendyolda gördüm de orası çok pahalı bir de orada da yorum yoktu

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ayy evet hülya ne kadar güzel elbiseler var burda hem uygun da ama bazılarının bedeni yok bazıları stokta yok yine de bulabilirim burdan bir şeyler kalitesi nasıl bi araştırmak lazım o önce attığım elbiseler var ya yukarıdaki başka bir sayfada daha gördüm 3000 diyor şok sen bu sayfadan aldın mı kıyafetleri nasıl ki

Aa bu elbise aynı modeli faya butikte görmüştüm ordan alabilirsin güvenilir farklı renkleri de var atayım hatta bak

Aynı geneli tesettür giyim sayfası olduğu için belki biraz uzun gelebilir ama kestirirsin istersen gerçi yorumlara baktım 1.35 diyor boyu için
Evet kuzum modeller çok güzellerr fiyatlarida baya yüksek ağır elbise abiye tarzi canım hiç almadım yeni kesefettim Instagram'da bu sayfayı

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay renklerini hiç görmemiştim sen almış mıydın buradan daha önce trendyolda gördüm de orası çok pahalı bir de orada da yorum yoktu
Ben almadım arkadaşlarım alışveriş yapıyor burdan memnunlardı aldıklarından

Evet kuzum modeller çok güzellerr fiyatlarida baya yüksek ağır elbise abiye tarzi canım hiç almadım yeni kesefettim Instagram'da bu sayfayı
Hmm ben bi araştırayımm bakalım burdan alabilirim belki güzel modeller varmış

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ben almadım arkadaşlarım alışveriş yapıyor burdan memnunlardı aldıklarından

Hmm ben bi araştırayımm bakalım burdan alabilirim belki güzel modeller varmış
Bende oradan Alaçam kuzum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya cidden öyle alıp alıp dolduracakmışız aslında 😅 tüm çeyiz bebek eşyası olmalıydı valla bir dünya lif havlu patik ne gerek var hele lif deli oluyorum
Benimkileri anneannemin anahtar verdiği komşuları anneannem vefat ettiğinde biz rahmetliyi hastaneden almakla uğraşırken eve girip çalmışlar ŞAKA GİBİ ama gerçek 😬

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimkileri anneannemin anahtar verdiği komşuları anneannem vefat ettiğinde biz rahmetliyi hastaneden almakla uğraşırken eve girip çalmışlar ŞAKA GİBİ ama gerçek 😬
İnanamıyorum ne biçim insanlarmış öyle sordunuz mu peki vallahi ben dayanamazdım hayrını gördünüz mü görmeyin inşaAllah demeye giderdim

Tüm sayfalar yüklendi.