Galiba koronayım

• Konbuyu başlatan Nuray123
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuray123 tarafından oluşturulan Galiba koronayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,075 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Galiba koronayım
Konbuyu başlatan Nuray123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suzan
N

Nuray123

Guest
Kızlar boğazım çok ağrıyor ve kuru bir öksürük var hırıltılı. 36 haftalık hamileyim ne yapmalıyım sizde 😞😞😞

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar boğazım çok ağrıyor ve kuru bir öksürük var hırıltılı. 36 haftalık hamileyim ne yapmalıyım sizde 😞😞😞
Çok geçmiş olsun canım inşallah değilsindir doğuma az kalmış çok zor olur. Nane limon kaynat iç, bol c vitamini tüket, bol bol da su iç, sarımsak tüketmeye çalış inşallah normal griptir atlatırsın bi an önce 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 🙏 çok ağır atlatıyomuş hamileler korktum baya 😞
Herkes aynı olmuyor canım kimi ağır geçiriyor kimi belli belirsiz ama inşallah değildir tabi. Soğuk algınlığı falandır belki çevrende pozitif olan kimse var mıydı? Gerçi bu bebeğim 5 aylıkken eşimde korona olmuştu aynı evin içinde olmamıza rağmen şükür ne bana ne çocuklara bulaşmadan atlattık

N

Nuray123

Guest
Benimde eşim ben 5 aylıkken oldu dediğin gibi bana bulaştırmadan atlattık şimdide çevremdeki herkes aşısını yaptırdı dikkatte ediyorlar kimsede yok ama sonuç olarak eşim işe gidip geliyor ben doktora giderken otobüslere biniyorum. 2gündür böyleyim yarında geçmesse test yapmalıyım sizce

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde eşim ben 5 aylıkken oldu dediğin gibi bana bulaştırmadan atlattık şimdide çevremdeki herkes aşısını yaptırdı dikkatte ediyorlar kimsede yok ama sonuç olarak eşim işe gidip geliyor ben doktora giderken otobüslere biniyorum. 2gündür böyleyim yarında geçmesse test yapmalıyım sizce
Canım bilemedim ama yaptır bence ya Allah korusun varsa bilmiş olursun en azından ilerlerse falan ona göre önlem alınır gerekirse yatırırlar ona göre bi tedavi uygulanır erken teşhis her zaman önemlidir ilerledikten sonra daha kötü. Bide doğum zamanı pozitif hastalar için ayrı bi bölüm açılmış bi sıkıntı yaşamadan yaparsın doğumunuda.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En kötü ihtimalle böyle olur yani. Yoksa da ki inşallah yoktur için rahat etmiş olur en azından canım

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Normal ustmedır o canım ben dogum dan sonra 2 kere senin gibi hastalandım havalardan cok sıcak ve hamileyken daha cok terlıyorsun lohusaykende o yuzden terle hastalanmıssındır ınsallah gecer dikkat et kendine gecmıs olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar