Garanti hesabı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Garanti hesabı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 222 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Garanti hesabı
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız 🥰
Dün gece garanti hesabıma bakayım dedim bide ne göreyim gece 11 de evimden hiç çıkmamışim harcama yapmamisim baktım ki Google hesabımdan para çekmis gibi ne yapmam gerekiyor şimdi devam eder mi böyle hep

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-05-25-00-15-51-970_com.garanti.cepsubesi.jpg
    Screenshot_2023-05-25-00-15-51-970_com.garanti.cepsubesi.jpg
    337.5 KB · Görüntüleme: 55

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece garanti hesabıma bakayım dedim bide ne göreyim gece 11 de evimden hiç çıkmamışim harcama yapmamisim baktım ki Google hesabımdan para çekmis gibi ne yapmam gerekiyor şimdi devam eder mi böyle hep
İtiraz süresi olması lazım benim de trendyol çekmişti böyle garantinin müşteri hizmetlerini aramıştım şüpheli işlem bildirimi yapmıştım iade etmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Direk müşteri hizmetlerini ara hesapi kontrol edip eger sorun varsa parayı iade ederler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar