Gavur inadı😤😤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Gavur inadı😤😤 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,149 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gavur inadı😤😤
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizin de esleriniz inatçı mi ya 22 subat benim dogum günümdu biseye kırıldım tavir yaptım sormadi bile neye canin sıkkın diye beni tavirli gorunce basliyor oda tavirlanmaya 3 gun oldu hala konuşmuyoruz hep ben peşinden koşarım ben laf atmaynca 3 gundur oda atmiyor surat sallayip duruyor halbuki bi sor demi canim neyin var diye bu kusme huyuna acayip çıldırıyorum benim hic kusme huyum yoktur hemen barışırım ama esim öyle degil bak konuşmasam 1 ay konuşmaz ya bu kadar inat nedir😤😤 ama yeter bu sefer ben değil artik ya biktim hep ben ugrasmaktan🤬
Erkekler hep öyle bizden beklerler birşeyleri üstüne düşme Birak o senin peşinden koşsun bende öyle İdim senin gibi ama artık umursamıyorum çayını yemeğini yap konuşma bile çocukların la ilgilen

Sybm

Guest
rank
Kızlar sizin de esleriniz inatçı mi ya 22 subat benim dogum günümdu biseye kırıldım tavir yaptım sormadi bile neye canin sıkkın diye beni tavirli gorunce basliyor oda tavirlanmaya 3 gun oldu hala konuşmuyoruz hep ben peşinden koşarım ben laf atmaynca 3 gundur oda atmiyor surat sallayip duruyor halbuki bi sor demi canim neyin var diye bu kusme huyuna acayip çıldırıyorum benim hic kusme huyum yoktur hemen barışırım ama esim öyle degil bak konuşmasam 1 ay konuşmaz ya bu kadar inat nedir😤😤 ama yeter bu sefer ben değil artik ya biktim hep ben ugrasmaktan🤬
Oy kıyamam takma oglana sinir sütü verme cnm sallama bile

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Aynı benim annem babam gibi. Babam %100 haksız olsun yine de annem gider küs kalmayalım diye. Babam ölse bi adım atıp bi özür dilemez. 33 yıldır evliler. Ama babam ben evlenirken bana ne dese beğenirsin? - Kızım sakın peşinden koşma bırak o gelsin 🤣 e dedim sen niye anneme çektiriyosun - karıştırma orayı diyo 🤣🤣🤣 eğer haklıysam hayatta adım atmam eşim gelir, ama haksızsam tabii ki özrümü dilerim. Yani demem o ki sen gitme sakın nasıl alışırsa öyle gider. Bırak roller değişsin. Eninde sonunda gelicektir 😇

Sybm

Guest
rank
Hahahah taş gibiyim vaayy😂👏🌹 benimle eşim arasindada 8 yaş var 😂😂
Benle eşimde 10yaş var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyle yapacam vla kuzum taş gbiyim aramzda 13 yas var o kossun pesmden😂😂🤦‍♀️
Abo benle herifin arası 10 yaş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyle yapacam vla kuzum taş gbiyim aramzda 13 yas var o kossun pesmden😂😂🤦‍♀️
Abo benle herifin arası 10 yaş

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle doğum günün kutlu olsun güzel anne kafanı takma canını sıkma olur mu 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar