Gaz damlası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Gaz damlası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 238 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gaz damlası
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hanifeelif

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Doktorunuz bize bunu verdi kullanılan var mı faydasını gördünüz mü Bebeğim bir buçuk aylık🤗

Ekli dosyalar

• 20230410_054013.jpg
    20230410_054013.jpg
    187.9 KB · Görüntüleme: 49

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Arkadaşlar Doktorunuz bize bunu verdi kullanılan var mı faydasını gördünüz mü Bebeğim bir buçuk aylık🤗
Kuzum bi markayi duydum ama aciklasi kullanmadim ilk bigoa kullandim kuzumda ama fayda görmedim daha sonra cok aratirmamin sonucunda bitkisel nurse harvesy aldim vee gecrketen cok faydasini gördüm ama şöyle birsey var bana yaramayan size yarabilir doktorun her bebege yaramiyor araya araya deneye deneye hangisi iyi gelirse bulurcaksiniz demisti🤷‍♀️🥰

Hanifeelif

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bi markayi duydum ama aciklasi kullanmadim ilk bigoa kullandim kuzumda ama fayda görmedim daha sonra cok aratirmamin sonucunda bitkisel nurse harvesy aldim vee gecrketen cok faydasini gördüm ama şöyle birsey var bana yaramayan size yarabilir doktorun her bebege yaramiyor araya araya deneye deneye hangisi iyi gelirse bulurcaksiniz demisti🤷‍♀️🥰
Anladım canım teşekkür ederim♥️

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Her cocukta farkli markalar etki ediyor. Bize bunu verdi, bebegim sari sekilde kustu, 2 tane daha probiyotik verdi onlar da ise yaramadi, en son zinco kullandik ve ise yaradi hem de bosuna o kadar para vermisim digerlerine dedim. Deneyerek cocuguna hangisi iyi geliyor ogrenebilirsin ancak

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bunu ablamın bebeğine verdiler memnun kalmadı. Ben sab simplex kullandım mükemmel bir ilaç çok faydasını gördüm ablamada tavsiye ettim oda memnun kaldı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar