Sorum var Gaz sancısı için öneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde YeCen tarafından oluşturulan Gaz sancısı için öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 654 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz sancısı için öneri
Konbuyu başlatan YeCen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bebeğim 1 aylık 2. Haftasından sonra gaz sancıları başladi çok ağlıyor gaz sancisindan ememiyor bile kakasını da yapamıyor doktora götürmeyi düşünüyorum sabahlara kadar uyumuyor gaz sorunu için önerisi olan varmı siz gaz sorununu nasıl geçirdiniz ?
Canım doktora götürme boşuna ya gaz damlası yazarlar yada çocuğa sürekli lavman yaparlar ki buda iyi değil benim kızım kolikti öncelikle saç kurutma makinesi elektrikli Süpürge sesi kızımı rahatlatıyordu telefonuma indirmiştim ikincisi sıcak duş karnına masajlar ayaklarını bisiklet çevirir gibi hareket ettir rezene ve kimyon çayı hem sen iç hemde bebişe bi çay kaşığı verebilirsin karnını sıcak tut bu kiraz çekirdekli kemer iyi gelebilir çok geçmiş olsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hanımlar bebeğim 1 aylık 2. Haftasından sonra gaz sancıları başladi çok ağlıyor gaz sancisindan ememiyor bile kakasını da yapamıyor doktora götürmeyi düşünüyorum sabahlara kadar uyumuyor gaz sorunu için önerisi olan varmı siz gaz sorununu nasıl geçirdiniz ?
canim gaz damlasi kulan gaz damlasiz zor olur senin isin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yemeklerine kimyon koy ve bebeğine kimyon çayı icebilirsin 1 2 çay kaşığı kimyonun tohumunu almanı tavsiye ederim çayı icin

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bir az yediklerine de dikkat et qaz vere bilecek qidalaran uzak durun bebege sut veriseniz ona da gecer gecmis olsun insallah yeni dogan bebeklerde genellikle olur boyle sorun lar birde yutubda bir kanal var yazinca cikiyor bir baba kendi kizinin qazını nasil gecirdiyi ile alakalı bir videosu var onuda izleyin bence

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar cevaplayan herkese çok teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alicam Allah razı olsun ♥️

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kolayliklar versin.gazli bebekler çok yoruyor annelri .ben farklı bir yontem soyleyecem size.6aylik ikiz bebeklerim var benim onlarda denedim v çok şükür rahat atlattık o dönemi . kabız bile olmadılar .bebeğinizi yikadiginiz zaman iki kürek kemiğinin arasını birazda aşağısını avucunuzzun içi ile güzelce ovalayın ordan siyah kalın kıl çıkacak eğer bu kılı çıkartabilirseniz bebeğiniz çok rahatlayacaktır.iki üç yıkamada deneyin kılları ordan bitirirseniz gaz sorunu çekmezsiniz inşallah.ovalarken önce sampuansiz bı deneyin çıkmazsa şampuanla deneyimn .şifa olur inşaallah.

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kolayliklar versin.gazli bebekler çok yoruyor annelri .ben farklı bir yontem soyleyecem size.6aylik ikiz bebeklerim var benim onlarda denedim v çok şükür rahat atlattık o dönemi . kabız bile olmadılar .bebeğinizi yikadiginiz zaman iki kürek kemiğinin arasını birazda aşağısını avucunuzzun içi ile güzelce ovalayın ordan siyah kalın kıl çıkacak eğer bu kılı çıkartabilirseniz bebeğiniz çok rahatlayacaktır.iki üç yıkamada deneyin kılları ordan bitirirseniz gaz sorunu çekmezsiniz inşallah.ovalarken önce sampuansiz bı deneyin çıkmazsa şampuanla deneyimn .şifa olur inşaallah.
Bu yöntemi ilk defa duydum çok sasirdim gerçekten siz bunu nerden öğrendiniz

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Bu yöntemi ilk defa duydum çok sasirdim gerçekten siz bunu nerden öğrendiniz
Ablamın kayınvalidesinden anlayacağınız büyüklerden.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ablamın kayınvalidesinden anlayacağınız büyüklerden.
Büyüklerin biilgilerinden mantıklı olanları yada uygulama bı zararı olmayagini düşündüğüm seyelei denerim.bunuda denemenizi tavsiye ederim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar