Gaz sancısı ( kolik ) bebek :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Keziban 🦋 tarafından oluşturulan Gaz sancısı ( kolik ) bebek :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 830 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz sancısı ( kolik ) bebek :(
Konbuyu başlatan Keziban 🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar 2 haftalık kızımın çok fazla gazı var ve çıkaramıyor çok hareket denedim olmuyor siz neler yapıyorsunuz gaz olunca öneriniz var mı ? Sizin gazınız ne zaman veya kaç ayda geçti? 😞
Bebegi yuz usdu yatir ama yanindan ayirlmadan hemenn rahatliyor bebek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 2 haftalık kızımın çok fazla gazı var ve çıkaramıyor çok hareket denedim olmuyor siz neler yapıyorsunuz gaz olunca öneriniz var mı ? Sizin gazınız ne zaman veya kaç ayda geçti? 😞
En etkilileri doğal yöntem karın masajı , bebeği anne kontrolünde yüz üstü yatırmak, ütü yâda mikrodalga fırın ile küçük havluları ısıtıp karın ve ayak bölgesine koymak canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben gazlı dönemde sadece kimyon vermiştim bitkisel de olsa hiçbir ilacı vermek istemedim öyle atlattık 6. Ayda tamamen bitti.

A

Adsız anne adayı

Guest
Aynı durum bende de var sürekli ağlıyor birinci ayimizdayiz nurse harveys aldık bı kaç gündür kullanıyoruz iyi geliyor ama yine de kendini kasıp ağladığı oluyo sürekli sırtını sivazliyorum dizimin üstünde oturur gibi yaptırıp yukarı kaldiriyom sakinlesiyor bende ne zaman bitecek diyorum sabır diyorum ama bazen çok fena sıkışıyor gazı kıpkırmızı oluyor sakinlesmesi de uzun sürüyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Karın, bacak, kol masajı youtube da var canım ayrıca sen tüm yiyeceklerinde kimyon kullanabilirsin, gazlı şeyler veya gaz yapan yiyecekler tüketmemeye özen göster. Bebeğede kimyon suyu verebilirsin çok geçmiş olsun

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımın da 2 haftalıkken başladı gaz sancısı zinco diye bı damla kullanıyorum çok rahatlatıyor hareket yaptırıyorum onunda faydasi oluyor

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımın da 2 haftalıkken başladı gaz sancısı zinco diye bı damla kullanıyorum çok rahatlatıyor hareket yaptırıyorum onunda faydasi oluyor
Bende kullaniyorum hatta biogania diye ücretli bir damla kullanıyorum ama hiç faydası yok hatta kusma başladı sürekli bugün 8 9 kere kustu yavrum..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nurse harveys gaz damlası kullan çok iyi geliyor üstüne başka damla tanımam
Bir bakayım canım çok sağ ol..

Aynı durum bende de var sürekli ağlıyor birinci ayimizdayiz nurse harveys aldık bı kaç gündür kullanıyoruz iyi geliyor ama yine de kendini kasıp ağladığı oluyo sürekli sırtını sivazliyorum dizimin üstünde oturur gibi yaptırıp yukarı kaldiriyom sakinlesiyor bende ne zaman bitecek diyorum sabır diyorum ama bazen çok fena sıkışıyor gazı kıpkırmızı oluyor sakinlesmesi de uzun sürüyor
Nurse harveysi öneren baya çok bir bakayım o damlaya çok sağ ol canım allah razi olsun ♡

Nurse harveysi öneren baya çok bir bakayım o damlaya çok sağ ol canım allah razi olsun ♡
Karın, bacak, kol masajı youtube da var canım ayrıca sen tüm yiyeceklerinde kimyon kullanabilirsin, gazlı şeyler veya gaz yapan yiyecekler tüketmemeye özen göster. Bebeğede kimyon suyu verebilirsin çok geçmiş
Çok sağ ol canım her yrmelte kimyon kullanıyorum ama kimyon suyunu duymamıştım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar