Sorum var Gaz sancısı

• Konbuyu başlatan Fhgfvv
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fhgfvv tarafından oluşturulan Gaz sancısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 230 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz sancısı
Konbuyu başlatan Fhgfvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz
A

Adsız anne adayı

Guest
Allah yardımcın olsun gaz dan çok mudaribiz bizde gaz damlası kullanıyoruz bir nebze iyi geliyor bacak hareketleri yaptır istersen ılık bir duş sende yediklerine kimyon koy ins iyi gelir ins kolik değildir bebisin sağlıklı günler dilerim 💐

Papatya24

Kayıtlı Üye
rank
Beyaz gurultu aç baska çaresi yok 😔4 aya geldik kolik hergun her dk huzursuz yedek bi telefondan kartsiz mwme gibi yaninda tasiyoruz agladikca susmuyorsa aciyoruz bizimki fön makinesini sevdi gunduzleri baska aciyorum uykuya dalista baska...birde youtubeden inancina uyuyorsa hakan bakar agti ve aci rukyesi var surekli onu acip yatiyorum allah affetsin baska turlu susturamiyoruz gaz sancisini masajlar damlalar tabiki her gun verilir yapilir ama yinede bu gurultu ve rukyeyle grcryi sabah ediyoruz😌

Kızlar bebeğim 7 haftalık gaz sancısı çekiyor, ne iyi gelir rahatlatır bir bilgisi olan varmı?
Emziriyorsan kendine rezene kimyon çayı yap onu iç kimyon süte güzel bir koku ve tatda da veriyor.
Mama ile besleniyorsada kolik mama deneyebilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emziriyorsan kendine rezene kimyon çayı yap onu iç kimyon süte güzel bir koku ve tatda da veriyor.
Mama ile besleniyorsada kolik mama deneyebilirsin
6 aya kadar devam eder demişti doktorunuz bize 5 ay bitince çok şükür bitti kolik durumu

E

Ela Ebe

Guest
Bebek masajı yapmalısın, youtube den izleyebilirsin, buna özel yağlar var, yağlarla yapabilirsin. Senin yediğin içtiğine dikkat etmen çok önemli. Gaz yapmayan yiyecek içecek meyveler yemelisin. Acı ekşi baharatlı yasak. Sadece kimyon gaz konusunda rahatlatır o yüzden kimyonlu kendi yiyeceklerinize de hazırladığınız ek besinlere de koyabilirsiniz.

E

Ela Ebe

Guest
Ek besine geçmeden önce annenin yediği içtiği etkiler, hem emzirme öncesi ve sonrası gazını çıkarmak, her gün duş aldırmak, günde 1-2 kez masaj yapmak iyi gelecektir

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 7 haftalık gaz sancısı çekiyor, ne iyi gelir rahatlatır bir bilgisi olan varmı?
Canım sıcak duş iyi gelir kimyon çayı rezene çayı ayaklarına bazen ben adaçayı yağı sürüyordum Bir de sürekli her emzirmeden sonra gazını çıkar Ben bazen gazı çok şiddetli olduğu zaman karnını ovuyorum saç kurutma makinesi ile sıcak ona iyi geliyor karnını sıcak tut ayaklarının altınıda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar