Gaz sancısı

• Konbuyu başlatan Karan
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Karan tarafından oluşturulan Gaz sancısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 196 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz sancısı
Konbuyu başlatan Karan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
K

Karan

Guest
Kizlar selam yeni doğan bebegimin gaz sancısı var yavrum ıkınıp duuryor bir türlü rahatlıkla cikartamiyor
Ben mesaj yaparak atmasına destek veriyorum ama yetersiz geliyor damla aldım ama işe yaramıyor. Bu sorunu yaşayanlar nasil çözdü yardim edin lütfen.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar selam yeni doğan bebegimin gaz sancısı var yavrum ıkınıp duuryor bir türlü rahatlıkla cikartamiyor
Ben mesaj yaparak atmasına destek veriyorum ama yetersiz geliyor damla aldım ama işe yaramıyor. Bu sorunu yaşayanlar nasil çözdü yardim edin lütfen.
Aleykümselam canım. Bir kulak çöpüne zeytin yağına batır hafifçe popsunun olduğu yerlere çok şçeri olmayacak şekilde sür o yapmasına yardımcı olur ben oğluma böyle yapıyordum. Sende yediğim bütün yemeklere kimyon at.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam canım. Bir kulak çöpüne zeytin yağına batır hafifçe popsunun olduğu yerlere çok şçeri olmayacak şekilde sür o yapmasına yardımcı olur ben oğluma böyle yapıyordum. Sende yediğim bütün yemeklere kimyon at.
Katılıyorum. Ayrıca temizleme pamuğuna zeytinyağı dök poposuna yerleştir bir daha ki bez değişimine kadar kalsın faydası olur. Kendin kimyon kullanıyorsundur bebeğine de çayını verebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.