Sorum var Gaz ypmayan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EbruSamir❤ tarafından oluşturulan Gaz ypmayan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 459 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz ypmayan
Konbuyu başlatan EbruSamir❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gaz ypmayan yiyecekeri soylermisinz bakiyorum hepsi gaz ne yicem ben yaa... emziriyorum bebegim sikinti cekiyor 😒😒😒😒🥲
Ben herşeyden yedim ayırt etmedim. Günde iki defa yediklerimin üstüne sade maden suyu içtim gazını alsın diye. Yemeklerim de bol kimyon kullandım bebeğime de kimyon çayı verdim. Aşırı gaz problemimiz olmadı.

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Bende surada bekliyimbende valla ac yasiyorim
Hahahha 🥲😀bende diyelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben herşeyden yedim ayırt etmedim. Günde iki defa yediklerimin üstüne sade maden suyu içtim gazını alsın diye. Yemeklerim de bol kimyon kullandım bebeğime de kimyon çayı verdim. Aşırı gaz problemimiz olmadı.
Bnde kimyonlu rezene cayi aldim.. 😀😊 insAllah ise yararr

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hahahha 🥲😀bende diyelim

Rezeneyi kendim içtim bebeğime biraz verdim doktorumuz verme ilerde beyin gelişimini etkiliyor demişti. Damla vermek istemediğim için çok sıkıştığında kimyon ver dedi öyle yaptım. Faydasını da görmüştüm

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Gaz ypmayan yiyecekeri soylermisinz bakiyorum hepsi gaz ne yicem ben yaa... emziriyorum bebegim sikinti cekiyor 😒😒😒😒🥲
Vallahi kuzum şimdiki her şeyin içinde ne olduğu belli değil organik yemiyoruz zaten orası kesin ben her şeyden yiyorum ama azar azar yediğim şeylerin üzerine kimyon koyuyorum bol su içiyorum rezene çayı içiyorum ne yaparsan yap yani illaki o gazlar bitmiyor

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi kuzum şimdiki her şeyin içinde ne olduğu belli değil organik yemiyoruz zaten orası kesin ben her şeyden yiyorum ama azar azar yediğim şeylerin üzerine kimyon koyuyorum bol su içiyorum rezene çayı içiyorum ne yaparsan yap yani illaki o gazlar bitmiyor
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ah ah valla cocuk inliyor yaa inan boyle buyuk insan gibi ikiniyor kendini skiyor o kadar masaj ypiyorim cikariyor baya ama ytmiyormu anlamiyorum

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ah ah valla cocuk inliyor yaa inan boyle buyuk insan gibi ikiniyor kendini skiyor o kadar masaj ypiyorim cikariyor baya ama ytmiyormu anlamiyorum
Ben de aynı sıkıntıyı 3 ay yaşadım canım Ben kızımı genelde sıcak duş aldırarak karnına sıcak bez sararak ve saç kurutma makinesi ile karnını ovarak sakinleştiriyordum karnına sıcak bez sararsan (cildini yakmayacak derecede)daha rahat yapabilir belki canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum yiyeceklerin gaz yapıp yapmadığı kişiden kişiye göre değişir deneyip görmen lazım lakin yemeği yedikten sonra 1 bardak kimyon çayı iç ve yemeklerinede kimyon ekle

Tüm sayfalar yüklendi.