Gazze 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Gazze 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Gazze 🥺
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle resmen kıyamet alametleri ya 🥺 Maraş ta yarın yardım toplanıp gidecekmiş ay burada yapılsa bizimde katkımız olurdu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin inşallah bende çok üzülüyorum Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah canım benim
Gerçekten çok zor bir durum Rabbim yardımcıları olsun inşallah Ben kesinlikle ne Instagram'da videolara ne YouTube'da videolara e de Haberlere bakamıyorum o yavrucakları gördüğümde İçim paramparça kesinlikle açmıyorum çok zor bir durum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Gerçekten çok zor bir durum Rabbim yardımcıları olsun inşallah Ben kesinlikle ne Instagram'da videolara ne YouTube'da videolara e de Haberlere bakamıyorum o yavrucakları gördüğümde İçim paramparça kesinlikle açmıyorum çok zor bir durum
Evet çok zor benimde için parçalanıyor bizim yüreğimiz dayanmıyor oradakiler ne yapıyor? Allah yardımcıları olsun inşallah çok zor gerçekten 🥺

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle bende giderdim ay çok zor çok üzücü bir durum Allah hepsinin yardımcısı olsun inşallah 🥺 çok zor ki zor herkes yok oldu insanlar feci şekilde can seviyor deprem deki gibi enkazlardan ses dinliyorlar tabi AFAD gibi fln değil kendileri dün gördüm de koca yıkıntının başında Abdullah Abdullah diye bağırıyordu yazık ya 🥺🥺 çok kötü kimse el atmıyor kimse durdurmak istemiyor ya
Malesef öyle kimse el atmadikça daha çok katliam yapılacak o kadar ülke var bizim ülke kimse el atmıyor anca laf kalabalığı televizyonda konuşmaları bi işe yaramıyor önemli olan icraat rabbim İsraili kahru perişan etsin

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Malesef öyle kimse el atmadikça daha çok katliam yapılacak o kadar ülke var bizim ülke kimse el atmıyor anca laf kalabalığı televizyonda konuşmaları bi işe yaramıyor önemli olan icraat rabbim İsraili kahru perişan etsin
Aynen öyle boş konuşuyorlar her gün bir sürü can ölüyor hele de çocuklar içim gidiyor ama elimden hiç bir şey gelmiyor çok üzgünüm 🥺 ne olacak ya 🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kimse el atmadikça devam edicek Allah'ım yardım etsin mazlumlara hiç sorma çocukları öyle görünce ağlıyorum 😔
Bende öyle gerçekten çok kötü ya her gün bir sürü can yitip gidiyor 🥺 Allah'ım yardımcıları olsun inşallah 🥺 böyle sonu yok hepsine günah bu nasıl bir iş o insanların suçu ne ?

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Hala devam ediyor durmak bilmiyor ve durduranda olmuyor bu durdurmayanlarda onlar kadar suçlu kendimi bile sucluyorum😔
Aynen öyle bende öyle gerçekten ya 🥺 Allah yardımcıları olsun çok zor o çocukları görünce içim parçalanıyor bir sürü bebek anne sütü bekliyormuş 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar