Gazze 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Gazze 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,280 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Gazze 🥺
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah ah sen mi ben mi 🥺 o çocuklara hiç dayanamıyorum bu nasim bir acı ya Allah yardımcıları olsun inşallah 🥺 hep beraber dua edelim hepsine Allah yardımcıları olsun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin inşallah çok iyi dedin canım benim 🥺 Allah yardımcıları olsun inşallah canım benim inşallah 🥺🥺 bende baktıkça kahroluyorum gerçekten çok zor 🥺 ay Allah yardımcıları olsun çok zor ya duadan başka bir şey gelmiyor elden
Amin canım amin cidden kıyamet yakın bunun başka bit açıklaması olamaz elimizden dua dışında bir şey gelmiyor ne yazık ki şuan oraya yardım göndersek bizim güçsüzlüğümüzden yararlanıp bize de savaş açacaklar 🥺🥺. Allahım öyle bir ikilem ki rabbim o yavruların hesabını sorsun inşallah 🙏🏻

Cehennem bile kabul etmez İsrail'i
Etmez etmez etmesinde rabbim hepsinin belasını versin inşallah 🙏🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cehennem bile kabul etmez İsrail'i
Bnce de günah o çocukların ne suçu var günahsız melekler
Amin canım amin cidden kıyamet yakın bunun başka bit açıklaması olamaz elimizden dua dışında bir şey gelmiyor ne yazık ki şuan oraya yardım göndersek bizim güçsüzlüğümüzden yararlanıp bize de savaş açacaklar 🥺🥺. Allahım öyle bir ikilem ki rabbim o yavruların hesabını sorsun inşallah 🙏🏻

Etmez etmez etmesinde rabbim hepsinin belasını versin inşallah 🙏🏻
İnşallah savaş buralara gelmez 🥺 bnde düşünüyorum yardım kampanyası vs olsa koşulsuz şartsız verrm herşeyi yiyecekte nakdi de gerçekten biz asrın felaketi depremi yaşadık battaniye den tut nohut mercimek UFO herşeyi dağıttılar sıra bizde yardim sırası gerçekten

Kim üzülmüyor ki iki tane evladım var gözümün önüne geliyor 😥
Ah ah benimde ya 🥺

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank

İnşallah savaş buralara gelmez 🥺 bnde düşünüyorum yardım kampanyası vs olsa koşulsuz şartsız verrm herşeyi yiyecekte nakdi de gerçekten biz asrın felaketi depremi yaşadık battaniye den tut nohut mercimek UFO herşeyi dağıttılar sıra bizde yardim sırası gerçekten

Ah ah benimde ya 🥺
Rabbim oradakilerin yardımcısı olsun sabır versin oradakilere

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Ah ah benimde ya 🥺
Melek onlar şehit cennete ucdular

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ah ah benimde ya 🥺
Keşke canım ama savaşı durdurabilecek devletler de var ama ne yazık ki onların işine geliyoe bu savaş 🤦🏻‍♀️

Melek onlar şehit cennete ucdular
Dünyada cehennemi yaşayıp rabbimin cennetine uçtular 🥺🥺

Arkadaşlar postu gören herkes Allah rızası için savaş için dua edelim hep beraber bizlerde anneyiz çocuğu anne çocuksuz çoğu çocuk annesiz kaldı 🥺 herkes dua etsin lütfen ben çok etkilendim çok üzgünüm 🥺 eğer post açtım diye sorun olursa moderatörler için kusura bakmayın hepimiz hep yerden dua edelim o çocukları öyle görmek içimi yaktı Allah rızası için herkes ellerini açsın kalp gözüyle dua etsin lütfen 🥺
Dualarimuzdan ve aklımızdan düşmüyor larki cnm yani kendi adıma konuşacak olursam,hep aklımda kalbimde ve duam dalar🤲🤲😔 ben çok çok kötü etkileniyorum,bu yüzden eşim ve ailem artık ne tlfndan ne TV'den haber izletmiyorlar,artık bana yada bebeğe bişey olacak diye korkuyorlar artık.😔🤲 Ne yazık ki elimizden duadan başka bişe gelmiyor.

Ya bu gazzeli çocuklar 6 Şubat depreminde harçlıklarını yollamışlardı Türkiye ye bizse duadan başka bişe yapamadığımız için çok üzgünüm.😔😔 artık sıcak lokma yediğim için utanıyorum, sıcak yatakta uyuduğum için utanıyorum, suçluluk duyuyorum.rabbim yâr ve yardımcıları olsun 🤲🤲😔🤲🙏

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar postu gören herkes Allah rızası için savaş için dua edelim hep beraber bizlerde anneyiz çocuğu anne çocuksuz çoğu çocuk annesiz kaldı 🥺 herkes dua etsin lütfen ben çok etkilendim çok üzgünüm 🥺 eğer post açtım diye sorun olursa moderatörler için kusura bakmayın hepimiz hep yerden dua edelim o çocukları öyle görmek içimi yaktı Allah rızası için herkes ellerini açsın kalp gözüyle dua etsin lütfen 🥺
Rabb'im zamirleri yok etsin inşallah Allah belasını versin İsrail in günlerdir ağlıyorum dua etmekten başka elimizde bişey gelmiyo Allah herkesin duasını kabul etsin inşallah 😔

Tüm sayfalar yüklendi.